Ekonomi Kitapları

Borsa Rehberi PDF indir

Borsa Rehberi PDF indir, e-kitap sitemizde Borsa Rehberi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. M. Batuhan Pınarbaşı tarafından kaleme alınan Borsa Rehberi kitabı 220 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Borsa Rehberi kitabını 9786257271752 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Borsa Rehberi kitap özeti, Borsa Rehberi pdf oku, Borsa Rehberi yandex, M. Batuhan Pınarbaşı e-kitap pdf, Borsa Rehberi PDF Drive, Borsa Rehberi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Borsa Rehberi PDF Oku

Borsa Rehberi Kısa Özet

Borsa Rehberi
Son senelerda borsadaki yatırımcılarımızın sayısı bi hayli artış göstermekte ve bununla birlikte -ne yazık ki ki- maddi kayıplar da aynı miktarda artmakta. Her ticaretin kaideleri olduğu gibi borsanın da çeşitli kaideleri mevcuttur. Borsada kazanmanın ana kuralı da para kaybetmemektir ve bu yalnızca bilinçli bir yatırımcı olmakla uygulanabilir.

Bu kitabı okuduktan sonra borsanın yalnızca çeşitli kağıtları alıp satmaktan çok öte olduğunu öğrenip işin arka planını kavrayacaksınız. Ayrıca çok bilmiş dostlarınızdan yahut akrabalarınızdan tavsiye almaya ihtiyaç duymadan –ki bunlar genelde yüklü kayıplar ile sonuçlanır- kendiniz hisse senedi seçebilir ve size uygun bir yatırım planı kurgulayabilir hale geleceksiniz. Kısa süreli dalgalanmalar –ki haklısınız bunlar tamamen rastgele olabilir- yahut spekülasyonlar ne kadar etkili olursa olsun, uzun soluklu zamanda doğru yapılmış bir planın gerçekleşmesini önleyemez!

Kitapta bunun bunun yanında Day Trading (günlük alım-satım) yapacak traderlar için de bir çok öneriye yer verdim. Bu kurallar, yüksek disiplin, kararlılık ve doğru strateji ile kısa vadede yüksek karlar kazandırabilir.

Borsa Rehberi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu