Ekonomi Kitapları

Borsada Sıfırdan Zirveye PDF indir

Borsada Sıfırdan Zirveye PDF indir, e-kitap sitemizde Borsada Sıfırdan Zirveye kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gökhan Özdek tarafından kaleme alınan Borsada Sıfırdan Zirveye kitabı 208 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Borsada Sıfırdan Zirveye kitabını 9786257018487 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Borsada Sıfırdan Zirveye kitap özeti, Borsada Sıfırdan Zirveye pdf oku, Borsada Sıfırdan Zirveye yandex, Gökhan Özdek e-kitap pdf, Borsada Sıfırdan Zirveye PDF Drive, Borsada Sıfırdan Zirveye Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Borsada Sıfırdan Zirveye PDF Oku

Borsada Sıfırdan Zirveye Kısa Özet

Para kazanmayı bilmek kadar onu harcamayı ve yönetebilmeyi öğrenmek de zorundasınız. Aksi takdirde yatırım adına kulaktan dolma duyumlarla, algılarla yapılan yorumlara bakarak hareket ettiğinizde; akıl, mantık ve bilimsellikten uzaklaşırsınız. Bunun bedelini de para yitirerek ödersiniz. *Bedava peynir yalnızca fare kapanında olur.* Büyük miktarda orada da yem olmanız; yani para kaybetmeniz kaçınılmaz olacaktır. Milyarlık, trilyonluk yatırım yapanlar sıra kitaba geldiğinde; bilgiye değer vermeyenlerdenseniz; kaybedenlerin safında yerinizi alırsınız. Sizleri farklı kılan seçimlerinizdir. Seçimlerinizi yaparken de karar alma mekanizmalarınız ön plana çıkacaktır.

*Nasıl başarılı olunur?* sorusuna verilebilecek en iyi yanıt, *Doğru kararlarla.* olacaktır. *Peki, doğru kararları nasıl veririz?* *Elbette yanlış kararlarla.*

Şunu unutmayın! Tecrübe parayla satın alınamaz.

Borsada Sıfırdan Zirveye PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu