PDF

Bruce Goldberg – Hipnoz – Kendi kendini hipnotize etme PDF Oku indir

Bruce Goldberg – Hipnoz – Kendi kendini hipnotize etme PDF Oku indir, e-kitap sitemizde Bruce Goldberg – Hipnoz – Kendi kendini hipnotize etme kitabını araştırdık. Ayrıca Bruce Goldberg tarafından kaleme alınan Bruce Goldberg – Hipnoz – Kendi kendini hipnotize etme kitap özetinin yanı sıra, Bruce Goldberg – Hipnoz – Kendi kendini hipnotize etme pdf oku, Bruce Goldberg – Hipnoz – Kendi kendini hipnotize etme yandex, Bruce Goldberg – Hipnoz – Kendi kendini hipnotize etme e-kitap pdf, Bruce Goldberg – Hipnoz – Kendi kendini hipnotize etme PDF Drive, Bruce Goldberg – Hipnoz – Kendi kendini hipnotize etme Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Bruce Goldberg – Hipnoz – Kendi kendini hipnotize etme PDF indir Oku

Bu kılavuzun amacı hipnozla alakalı duyabileceğiniz korkuları ortadan kaldırmak, bu doğal ve enteresan tekniği kendinize nasıl uygulayabileceğinizi öğretmektir. Bir hipnoterapist olarak profesyonel yaşamımda yetkilendirme temel amacım olmuştur ve kişisel hipnoz, bilinçaltınızın sınırsız potansiyelinden faydalanabilmeniz için sizi eğitip ufkunuzu açacaktır. Elinizde tutuğunuz bu kılavuz, size “başarısızlığa neden olan etkenler” olarak adlandırdığım alışkanlıklarınızı, korkularınızı ve diğer kötü eğilimlerinizi aşabilmeniz için bilinçaltınızla nasıl çalışacağınızı öğretecektir. Değişmek ve gelişmek için harcadığınız bütün çabalarınızı sabote etmekten vazgeçtiğinizde, yeni ve daha mutlu “size” doğru ilk adımı atmış olacaksınız. Bu kitabın temel amacı; bütün hedeflerinize ulaşabilmeniz için bilinçaltınızı gerektiği gibi programlamanızı kolaylaştırmak üzere kendi hipnoz kasetinizi yapmanızı öğretmektir. Bu eğitim “benliğinizi” kişisel gelişiminize çevirmenize ve olabileceken şu anda da hissettiğiniz birbirini destekleyen bağımlılıklarınızı yok etmenize yol gösterecektır. Amacınıza ulaşmak için ayırmanız gereken zaman sizi endişelendiriyor olabilir. Günlük programınızın 25-30 dakikası yaşamınızı mühim ölçüde yoluna koyacaktır. Asıl sır bunu her gün yapmaktadır. Boş zamanınız gerçekten de sizin en kıymetli zamanınız, kendinize ayırdığınız zamanınızdır. Onu iyi kullanın. Kendi düzeninizi ayarlayın ve bu alıştırmayı yaşamınıza dahil edin. Kişisel hipnoz size neden amacınıza ulaşamadığınızı değil, nasıl ulaşacağınızı öğretir. Eğer çoğu insan gibiyseniz, olabileceken üzerinde çalışmaya başlamak istediğiniz birtakım ufak ve büyük planlarınız mevcuttur. İlk adım ne istediğinizi (amacınızı) ve onu neden istediğinizi (idealinizi) düşünmektir.

Ve bu teknikler size sıra sıra bu hedefleri nasıl gerçeğe dönüştüreceğinizi öğretecektir. Maddi güven, ev, kariyer, ilişki ve hatta bir alışkanlığın veya fobinin yok edilmesi gibi, hemen hemen istediğiniz her şeyi elde etmeyi planlamayı öğrenebilirsiniz, Amacınız ne kadar kesin ve gerçekçi olursa, ona ulaşmanız o kadar kolay olur. Bu amaca ulaşmak için uğraşma süreci, bilinciniz sürekli olarak düşünmese bile ortaya çıkabilir. Siz değişmeye çalışırken, ussallaştırma, düşünselleştirme, yüceleştirme, yer değiştirme gibi savunma mekanizmaları size engel olurlar. Her “evet ama…” veya “diyete pazartesi başlayacağım” dediğinizde bu savunma mekanizmalarına teslim olursunuz. Hipnotik telkin, bilinçli zihnin değişime olan doğal direncini aşmasını ve bilinçaltı denen bilgisayarın bu değişimi sürekli olarak olarak etkilemesi için tekrar programlanmasını sağlar. Özetle, bu kılavuzun asıl amacı; size yaşamınızı yoluna koyacak belli hedefleri başarmanız için bilinçaltınızın sınırsız gücünü serbest bırakabilmenizi öğretmektir.

Bruce Goldberg – Hipnoz – Kendi kendini hipnotize etme PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu