Edebiyat Kitapları

Bu Hikaye Senden Uzun Osman PDF indir

Bu Hikaye Senden Uzun Osman PDF indir, e-kitap sitemizde Bu Hikaye Senden Uzun Osman kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Aylin Balboa tarafından kaleme alınan Bu Hikaye Senden Uzun Osman kitabı 129 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bu Hikaye Senden Uzun Osman kitabını 9789750533327 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Bu Hikaye Senden Uzun Osman kitap özeti, Bu Hikaye Senden Uzun Osman pdf oku, Bu Hikaye Senden Uzun Osman yandex, Aylin Balboa e-kitap pdf, Bu Hikaye Senden Uzun Osman PDF Drive, Bu Hikaye Senden Uzun Osman Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bu Hikaye Senden Uzun Osman PDF Oku

“Öyle işte. Hâlâ biraz soğuk geliyor ama battıkça alışıyorum. Kendimi boşa aldım bayırdan aşağı koşuyorum. Düşüyorum gibi görünmekte olabilir ama bakma aslında uçuyorum. Söylediklerimin hepsini unut, adeta ben biliyorum da mı yaşıyorum Osman?”

“Ayrılmalıyız! Barışalım mı? Senin canın sağ olsun. Hiç bilmiyorum. Ben artık istemiyorum. Yuvarlanıp gidiyorum. Senden ayrılmaktan bıktım. Düelloya müelloya gitmiyorum. Aman ne bileyim. Oturdum, geçmesini bekliyorum Osman.

Aylin Balboa’nın kendine özgü kaleminden, bir kadının kendi kendini tamir etmesinin hikâyesi.

Bu Hikaye Senden Uzun Osman PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu