Edebiyat Kitapları

Bu Soyut Nakış Nedir? PDF indir

Bu Soyut Nakış Nedir? PDF indir, e-kitap sitemizde Bu Soyut Nakış Nedir? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Feridüddin Attar tarafından kaleme alınan Bu Soyut Nakış Nedir? kitabı 152 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bu Soyut Nakış Nedir? kitabını 9786052986714 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bu Soyut Nakış Nedir? kitap özeti, Bu Soyut Nakış Nedir? pdf oku, Bu Soyut Nakış Nedir? yandex, Feridüddin Attar e-kitap pdf, Bu Soyut Nakış Nedir? PDF Drive, Bu Soyut Nakış Nedir? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bu Soyut Nakış Nedir? PDF Oku

Bu Soyut Nakış Nedir? Kısa Özet

Meşhur Sîmurg’un öyküsünün anlatıldığı Mantıku’t-tayr başta olmak üzere Esrarname, Hüsrevname, Tezkiretü’l-evliya gibi eserlere imza atan Ferîdüddin Attâr’ın, bir Moğol askeri tarafından öldürülmeden, bizzat topladığı ve rubailerden bir araya gelen son eseridir Muhtarname.
İran şiirinin kurucu adlarından Rudeki’nin ilk emsallarini verdiği rubailere, tasavvufi ve felsefi bir anlayışla yeni soluk kazandırır Attâr. Bu Soyut Nakış Nedir? onun birbirinden derinlikli rubailerinden 100 şiirlik bir seçki. Cavit Mukaddes’in derleyip çevirdiği rubaileri, Farsça orijinalleriyle birlikte çift dilli olarak okuyacaksınız…

*Sordunuz, bu soyut nakış nedir?
Anlatabilsem eğer, işin hakikati uzun bir öyküdür
Bir nakış ki engin bir denizde oluştu
Sonra, tekrar aynı denizin derinliğine gömüldü*

Bu Soyut Nakış Nedir? PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu