Siyaset Kitapları

Buffett – Bir Amerikan Kapitalistinin Yükselişi PDF indir

Buffett – Bir Amerikan Kapitalistinin Yükselişi PDF indir, e-kitap sitemizde Buffett – Bir Amerikan Kapitalistinin Yükselişi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Roger Lovenstein tarafından kaleme alınan Buffett – Bir Amerikan Kapitalistinin Yükselişi kitabı 456 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Buffett – Bir Amerikan Kapitalistinin Yükselişi kitabını 9786059248112 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Buffett – Bir Amerikan Kapitalistinin Yükselişi kitap özeti, Buffett – Bir Amerikan Kapitalistinin Yükselişi pdf oku, Buffett – Bir Amerikan Kapitalistinin Yükselişi yandex, Roger Lovenstein e-kitap pdf, Buffett – Bir Amerikan Kapitalistinin Yükselişi PDF Drive, Buffett – Bir Amerikan Kapitalistinin Yükselişi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Buffett – Bir Amerikan Kapitalistinin Yükselişi PDF Oku

Buffett – Bir Amerikan Kapitalistinin Yükselişi Kısa Özet

*Bu kitabın en iyi yanı, insanları yatırımcı yapmasıdır. Eğer zaten yatırımcıysanız, daha iyi olursunuz.*
-Andrew Tobias,

The Only Investment Guide You’ll Ever Need kitabının yazarı *Warren Buffett ve yatırım stratejisi üzerine başka kitaplar da var. Ama okunacak kitap, bu.*
-Bill Gates,

Harvard Business Review Amerika’nın hisse senedi seçiminde en başarılı adamı Warren Buffett’ın hayat hikâyesi ve yatırım felsefesinin büyüleyici öyküsü. Wall Street Journal
muhabiri Roger Lowenstein, ucuz fiyatlı hisse senetlerini alarak gerçek değerlerini bulana kadar beklemek şeklindeki ünlü stratejinin, Warren Buffett’ın kendi değerlerinin ürünü olduğunu ortaya koyuyor. Kendini gizlemekte direnen bu adamın örtüsünü delen yazar, onun sabır, sadakat, dürüstlük ve inanç gibi insani ayrıntı kısmını keşfederek, bunların en az kıvrak bir zeka kadar mühim olduklarını gösteriyor. Buffett, istisnai yaşamında Omaha’da kapı kapı dolaşarak Coca-Cola satmakla işe başlayıp, Coca-Cola Company’nin en büyük hissedarlığına kadar yükselmiş. Şirketlere ilişkin anektodların bir araya getirildiği bir kitaptan çok daha yükseksı olan kitap, bir insan olarak Buffett’ın portresini çiziyor ve onun büyük başarısının unutulmaz hikâyesini anlatıyor.

*Yatırım sihirbazı ve karmaşık bir adam olan Warren Buffett’ın felsefesine içerden bakan başarılı bir biyografi.*
-Dick Victory,

The Washingtonian *Roger Lowenstein’ın kitabı, yalnızca bir biyografi değil, Amerika’nın gerçek bir kesiti.*
-Adam Smith

*Lowenstein’ın bu müthiş biyografisiyle yaptığı tek şey, Buffett mitini cilalamak ve bunu yaparken de aşırı dozda gerçekle bu miti çözmek.”
-Howard R. Gold

Buffett – Bir Amerikan Kapitalistinin Yükselişi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu