Psikoloji Kitapları

Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey PDF indir

Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey PDF indir, e-kitap sitemizde Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Paul Mckenna tarafından kaleme alınan Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey kitabı 184 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey kitabını 9786053438830 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey kitap özeti, Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey pdf oku, Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey yandex, Paul Mckenna e-kitap pdf, Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey PDF Drive, Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey PDF Oku

Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey Kısa Özet

Ücretsiz hipnoz CD ve DVD’siyle birlikte

Yaşamınızı anında değiştirmek için dünya çapındaki en bi hayli hızlı, en kuvvetli sistem…

Sadece bir kaç saatte tüm yaşamınız iyi yönde değişebilir mi?

Eğer…

• Hayatınızın gidişatında kesinlikle daha fazla kontrole sahip olmaya
• Şans, özgüven ve motivasyonun sırlarını keşfetmeye
• Kendinizi kaderinizin efendisi gibi hissetmeye
• Gerçek potansiyelinizi açığa çıkarmaya
• Olmak için dünyaya geldiğunuz kişi olmaya hazırsanız…

Bırakın Paul McKenna Size Yardımcı olsun

Dr. Paul McKenna her meslekten milyonlarca insana yardımcı olmuş ve hayatlarını iyi yönde değiştirmelerini sağlamıştır. Terapinin, koçluğun ve kişisel değişimin mevcut olan hemen hemen her yöntemini incelemiştir ve yakın günlerde hem büyük gruplarda hem de bire bir danışanlarda nitelikli sonuçlar veren büyük atılımlar gerçekleştirmiştir.

Neden bu kadar işe yarıyor?

McKenna, herkesin birkaç saat içinde öğrenebileceği bir dizi basit işlem geliştirdi. Bu işlemler, geçmişinizi her türlü engel ve olumsuz deneyimden arındırmanıza ve gerçek kimliğinizle temasa geçmenize yol gösterecek. Böylelikle bugünü daha mutlu yaşayabileceksiniz. Gerçekten yapmak istediklerinizin farkına varacak ve kaderinizi gerçekleştirmek için engellenemez bir tutkuyla zihninizi ve bedeninizi amacınıza odaklayacaksınız!

Paul McKenna yirmi yıldan uzun bir zaman boyunca milyonlarca insana sigarayı bırakma, kilo verme, uykusuzluk sorununu giderme, stresle başa çıkma ve özgüveni artırma konularında yardımcı olmuştur. Dünya çapında 42 ülkede yüz milyonlarca insan televizyon aracılığıyla onu takip etmiştir. 

Paul İngiltere’nin kitapları en fazla satan kurgu-dışı yazarıdır. Kitapları üç yılda üç milyondan fazla satmıştır. Hollywood film yıldızları, altın madalyalı olimpiyat sporcuları, rock yıldızları, ileri gelen başarılı iş insanları ve kraliyet ailesi üyeleriyle kendi eşsiz kişisel dönüşüm markası çalışmalarını yürütmüştür. Bu ister yaşam boyu süren bir fobi, ister bir bağımlılık olsun, derinde yatan meseleleri birkaç günlük bir zamanda çözerek bireylerin yaşantılarındaki ufak değişikliklerin büyük sonuçlar doğurabileceğini göstermiştir.

Şimdi sıra sizde!

Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu