Çocuk Kitapları

Bülbül Korusu’nun Gizemi PDF indir

Bülbül Korusu’nun Gizemi PDF indir, e-kitap sitemizde Bülbül Korusu’nun Gizemi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Lucy Strange tarafından kaleme alınan Bülbül Korusu’nun Gizemi kitabı 328 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bülbül Korusu’nun Gizemi kitabını 9786051921815 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bülbül Korusu’nun Gizemi kitap özeti, Bülbül Korusu’nun Gizemi pdf oku, Bülbül Korusu’nun Gizemi yandex, Lucy Strange e-kitap pdf, Bülbül Korusu’nun Gizemi PDF Drive, Bülbül Korusu’nun Gizemi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bülbül Korusu’nun Gizemi PDF Oku

Bülbül Korusu’nun Gizemi Kısa Özet

Birinci Dünya Savaşı’nın hemen ardından on iki yaşındaki Henrietta (Henry) babasının işi bundan dolayı ailesiyle birlikte Londra’dan taşraya, Umut Evi adı verilen gizemli, büyük bir eve taşınır. Henry’nin çok sevdiği kitap kahramanları dışında arkadaşı yoktur. Ailesi Henry’nin ağabeyi Robert’ın ölümünün etkisinde ve yas tutmaktadır. Annesi hastadır. Umut Evi onlar için yeni bir başlangıç olacaktır. Henry kendini burada giderek daha yalnız hissetmeye başlar. Bir gün evi çevreleyen karanlık ormanın derinliklerine kadar gider. Burada bir cadıya benzettiği, enteresan ve gizemli bir kadınla karşılaşır. Söylentiye göre ormanda bir cadı yaşamaktadır! Annesinin de hastalığı ilerlemiştir yani Henry iyice yalnızlaşmıştır. Tekrar ormana gittiğinde bu kez *cadı*yla gerçekten tanışır, bu çok güzel ve iyi kalpli bir kadındır. Adı Moth’tur, eski bir hemşiredir. Babası ülke dışına çıkınca annesini nasıl tedavi edileceği için doktora emanet eder. Henry sevdiği herkesi kaybetmek istemiyorsa doktorun maskesini düşürmek zorundadır. Henry, Moth’tan yardım ister.

Akıcı bir anlatımı, sürükleyici bir kurgusu olan Bülbül Korusu’nun Gizemi Lucy Strange’in ilk romanı. Dokunaklı ve yer yer şiirsel anlatımı olan kitap 10 yaş üstü çocuklara hitap ediyor.

Bülbül Korusu’nun Gizemi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu