Roman Kitapları

Bulut Fabrikası PDF indir

Bulut Fabrikası PDF indir, e-kitap sitemizde Bulut Fabrikası kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gökhan Kutluer tarafından kaleme alınan Bulut Fabrikası kitabı 108 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bulut Fabrikası kitabını 9786052235300 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bulut Fabrikası kitap özeti, Bulut Fabrikası pdf oku, Bulut Fabrikası yandex, Gökhan Kutluer e-kitap pdf, Bulut Fabrikası PDF Drive, Bulut Fabrikası Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bulut Fabrikası PDF Oku

Bulut Fabrikası Kısa Özet

Kızlar, oğlanlar, şehirler, kediler, köpekler, takıntılar, yaralar, ilaçlar ve biraz da İtalya…

Bu kitapta hepsi var.

Hatta bir şeyden hep var.

Ama başka bir şeyden de hiç yok…

Bu kitapta kimsenin adı yok.

Üzgünüm; onlara seslenemeyeceksiniz.

Bazılarının yüzleri gözünüzün önüne gelecek. Odalarına misafir olacak, aynı şeylere kızacak, üzülecek ve belki güleceksiniz ama onlara isimleriyle hitap edemeyeceksiniz.

Birkaç tanesine hakaret etmek isteyebilirsiniz. Sorun yok. Üzerlerine alınmayacaklar.

Çalıştığı yeri kapattırmaya çalışan çocuğu öyküden çekip almak isteyebilirsiniz, ama sizinle geleceğini pek sanmıyorum, çünkü sizinle adını dahi paylaşmayacak kadar ketum.

Dudaklarını bükmüş, camın önünde öylece oturan o ufak kıza da yanaşmayın. Kimseyle konuşmak istemiyor. Zaten yeterince üzgün…
İsimsiz karakterlerine sımsıkı bağlı öykülerin oluşturduğu Bulut Fabrikası`nı okurken sizi harekete geçirecek duygulara karşı koymamanız dileğiyle…

Bulut Fabrikası PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu