Çocuk Kitapları

Bulutlara Şiir Yazan Çocuk PDF indir

Bulutlara Şiir Yazan Çocuk PDF indir, e-kitap sitemizde Bulutlara Şiir Yazan Çocuk kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Behiç Ak tarafından kaleme alınan Bulutlara Şiir Yazan Çocuk kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bulutlara Şiir Yazan Çocuk kitabını 9786059405355 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bulutlara Şiir Yazan Çocuk kitap özeti, Bulutlara Şiir Yazan Çocuk pdf oku, Bulutlara Şiir Yazan Çocuk yandex, Behiç Ak e-kitap pdf, Bulutlara Şiir Yazan Çocuk PDF Drive, Bulutlara Şiir Yazan Çocuk Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bulutlara Şiir Yazan Çocuk PDF Oku

Bulutlara Şiir Yazan Çocuk Kısa Özet

Her çocuk bulutlar kadar yaratıcıdır! Çok bi hayli beğeni alan mizah ustası, yazar Behiç Ak`ın çocuk romanları koleksiyonu altıya ulaştı.Yaşasın Ç Harfi Kardeşliği! ile başlayan, Postayla Gelen Deniz Kabuğu, Eve Giden Küçük Tren, Bebek Annem ve Çatıdaki Gezegen`le genişleyen koleksiyon, Bulutlara Şiir Yazan Çocuk`la taçlandı. “Tektip çocuk” tehlikesine birbirinden farklı ve özgün çocuk karakterler yaratarak karşı duran sanatçı, modern dünyanın ve sosyal platformnın tekdüzeliğini, sıkıcılığını mavi bulutlarla dağıtıyor.

İçinden şiirlerin, masalların ve hayallerin geçtiği roman, desenleriyle de okumayı keyfe dönüştürüyor. Sevgican, bulutlarla haşır neşir, yağmur altında ıslanmayı seven, biraz içekapanık bir çocuktur. Ne Batu kadar zeki, ne de Erol kadar yaratıcı olduğunu düşünür… Artık kimse mektup yazmadığı için, çantasında yalnızca öteberi taşıyan postacı, Sevgican`ın aklına harika bir fikir getirir! Ama başkası bunu çoktan akıl etmiştir bile. Canı sıkılan Sevgican, şiirler yazıp sosyal platformda paylaşmaya başlar. Şiirleri, dostlarını olduğu kadar ailesini de etkileyecek kadar ilgi görür…

Bulutlara Şiir Yazan Çocuk PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu