PDF İndir

Bursa ve Marmara Bölgesi PDF indir

Bursa ve Marmara Bölgesi PDF indir, e-kitap sitemizde Bursa ve Marmara Bölgesi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ramis Dara tarafından kaleme alınan Bursa ve Marmara Bölgesi kitabı 182 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bursa ve Marmara Bölgesi kitabını 9789750058806 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bursa ve Marmara Bölgesi kitap özeti, Bursa ve Marmara Bölgesi pdf oku, Bursa ve Marmara Bölgesi yandex, Ramis Dara e-kitap pdf, Bursa ve Marmara Bölgesi PDF Drive, Bursa ve Marmara Bölgesi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bursa ve Marmara Bölgesi PDF Oku

Bursa ve Marmara Bölgesi Kısa Özet

Türkiye yedi coğrafi bölgeye ayrılır. Bunlardan bir diğeride ilimiz Bursa`nın da içinde olduğu Marmara Bölgesi`dir. Marmara Bölgesi, ülkemizin kuzeybatısındadır. Marmara Bölgesinin 11 ilinden birisi olan Bursa`ysa, bu bölgenin güneydoğusunda bulunur.

Bursa, nüfus yönünden Bölgenin İstanbul`dan sonra ikinci büyük ilidir. Türkiye içindeki konumu da bu açıdan İstanbul, Ankra, İzmir ve Adana`dan sonra beşinciliktir.

Türkiye ekonomosindeki payı yönünden incelediğimizde, Bursa yine; İstanbul, İmizr, Ankara, Kocaeli`nden sonra beşinci sıradadır. Kültürel gelişmişlik yönünden bakıldığındaysa, Bursa`ya rahatlıkla, üç büyük ilin ardından dördüncü diyebiliriz.

Bursa ve Marmara Bölgesi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu