Sağlık Kitapları

Bütünsel Güzellik PDF indir

Bütünsel Güzellik PDF indir, e-kitap sitemizde Bütünsel Güzellik kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Seda Sakacı Çelik tarafından kaleme alınan Bütünsel Güzellik kitabı 144 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bütünsel Güzellik kitabını 9789752477674 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bütünsel Güzellik kitap özeti, Bütünsel Güzellik pdf oku, Bütünsel Güzellik yandex, Seda Sakacı Çelik e-kitap pdf, Bütünsel Güzellik PDF Drive, Bütünsel Güzellik Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bütünsel Güzellik PDF Oku

Bütünsel Güzellik Kısa Özet

“Güzel ve sağlıklı cilt aslında tüm vücut sağlığımızın yansıması ile birlikte, duygusal durumumuzun da bir yansımasıdır. İnsanın kendine dışarıdan bakması, içerden bakması, mental duygu durumunu iyi hissetmesi bir ritüel felsefesi olarak algılanmalıdır. Bu kitabımda bütünsel güzelliği, doğal bakımla, koruyucu güzellik anlayışı ile kolay uygulanabilir programlara böldüm.

Yıllardır mesleğime olan tutkum hep daha iyisini hep daha güzelini, doğru ve bilimsel bilgiyi aramamı sağladı. Ben de sizlerle uzmanlığımda sentezlediğim ve uyguladığım terapi ve bilgilerimi paylaşmak istedim.

Cilt uzmanı estetisyenlere ve bu hususta bilgi sahibi olmak isteyen herkese güzel bir bakış açısı sağlamasını ümit ediyor ve çok seveceğinizi bekliyorum.

Bütünsel Güzellik kitabımda, güzellik merkezlerinde, enstitülerde ve evinizde rahat uygulayacağınız ritüelleri bulacaksınız. Vereceğim bütünsel güzellik terapileri ile güzelliğinizi sağlıklı bir biçimde korumayı öğreneceksiniz. Bu holistik terapiler yaşam kalitenizi artırıp doğal güzelliğinizi bulmanıza yol gösterecek…”

Seda Sakacı Çelik

Bütünsel Güzellik PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu