Roman Kitapları

Büyücünün Kızı PDF indir

Büyücünün Kızı PDF indir, e-kitap sitemizde Büyücünün Kızı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Spencer Holst tarafından kaleme alınan Büyücünün Kızı kitabı 208 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Büyücünün Kızı kitabını 9786059203616 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Büyücünün Kızı kitap özeti, Büyücünün Kızı pdf oku, Büyücünün Kızı yandex, Spencer Holst e-kitap pdf, Büyücünün Kızı PDF Drive, Büyücünün Kızı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Büyücünün Kızı PDF Oku

Büyücünün Kızı Kısa Özet

Büyüleneceksiniz!
Zebraların Hikayecisi projemizin Kedilerin Dili’nden sonraki ikinci cildini, Büyücünün Kızı’nı elinizde tutuyorsunuz. Bu kitap, ilkinden biraz ayrılarak büyülerle, mucize ve kehanetlerle örülü. Dünya barışının Noel annelerince sağlandığı, hayallerin suçtan sayılmadığı, galibiyetin yenilerek alındığı hayli enteresan bir dünya.

Holst’un öykülerinde, okuyan zihin, hayal gücünün kıvrık dönemeçlerinde takla atıyor, kurgusal klişeler tepetaklak oluyor. İşte tam bu vaziyetteyken İskoç viskisinin, ayna ve gerçek itirafların anlatılmamış hikâyelerini, gangsterlerle yaşamaya başlayan ufak kızın başına neler geldiğini, yazarın dedesi ile ilgili bilinmeyen hakikati ve Hans Christian Andersen’in başrolü kaptığı masalı dinleyeceksiniz.

*Ne türden bir hikaye olursa olsun. Kaçınılmaz son.
Hikâyenin yalnızca bir sonu olabilir, yalnızca bir.*

Mizah ve kurduğu ölüm sahnesi anlayışı, edebiyatın öncü kolunun bilge mizahçısı olarak özel bir konum kazandırıyor Holst’a.

The New York Times

Büyücünün Kızı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu