Eğitim Kitapları

C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları PDF indir

C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları PDF indir, e-kitap sitemizde C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Çağla Büyükkoç tarafından kaleme alınan C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları kitabı 180 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları kitabını 9786057671660 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları kitap özeti, C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları pdf oku, C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları yandex, Çağla Büyükkoç e-kitap pdf, C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları PDF Drive, C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları PDF Oku

C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları Kısa Özet

C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları, ileri düzeyde İngilizce eğitim için gerekli 500 kelimeden buluşmaktedir. Kelimelerin hem Türkçe anlamlarına hem İngilizce anlamlarına hem de örnek cümlelere yer verilmektedir. 90 karttan bir araya gelen üründe bunun yanı sıra sözcüklerin türü de (isim, fiil, zamir vb.) açıklanmıştır.

Bu kartlar ile İngilizce kelime hazinenizi zenginleştirebilir, öğrendiğiniz sözcükleri pratik bir biçimde tekrar edebilirsiniz. Kullanışlı ebatları aracılığıyla C1 Advanced İngilizce Kelime Kartlarını her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Zincirli tasarımı, kartların gitmesini ve kaybolmasını önlediği gibi selefonlu yapısı da kartlarınızın kısa bir sürede yıpranmasını engelleyecektir.

İster çocuk, ister genç, ister yetişkin olun! Amacınız ileri düzeyde gerekli İngilizce sözcükleri öğrenmekse C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları, tam size göre! Artık İngilizce konuşmak daha kolay ve çok daha keyifli…

C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu