Teknoloji Kitapları

Çağdaş Endüstri Mühendisliği Papatya Bilim PDF indir

Çağdaş Endüstri Mühendisliği Papatya Bilim PDF indir, e-kitap sitemizde Çağdaş Endüstri Mühendisliği Papatya Bilim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ercan Öztemel tarafından kaleme alınan Çağdaş Endüstri Mühendisliği Papatya Bilim kitabı 672 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çağdaş Endüstri Mühendisliği Papatya Bilim kitabını 9786059594561 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çağdaş Endüstri Mühendisliği Papatya Bilim kitap özeti, Çağdaş Endüstri Mühendisliği Papatya Bilim pdf oku, Çağdaş Endüstri Mühendisliği Papatya Bilim yandex, Ercan Öztemel e-kitap pdf, Çağdaş Endüstri Mühendisliği Papatya Bilim PDF Drive, Çağdaş Endüstri Mühendisliği Papatya Bilim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çağdaş Endüstri Mühendisliği Papatya Bilim PDF Oku

Çağdaş Endüstri Mühendisliği Papatya Bilim Kısa Özet

Bu kitabın her bölümü Endüstri Mühendislerine çok mühim katma değer sunan yeni yaklaşımları sağlamaktadır; son haftalarda sorunlara çözümler üretmek üzere geliştirilmiş yeni endüstri mühendisliği yaklaşımlarını ele almaktadır. Bilindiği gibi geleneksel endüstri mühendisliği teknikleri öncedenki “Endüstri Mühendisliğine Giriş” isimli kitabımızda açıklanmıştı; bu yöntemler işletmelerde hala etkin bir biçimde kullanılmaktadır. Lakin bu teknikler poblemlerin tamamını çözmek için yeterli olmamaktadır! Yeni yaklaşımlara ve yeni yöntemlere ihtiyaç duyulmaktadır; yani yeni gelişmelere ışık tutacak bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır; işte bu kitap da bu ihtiyacı gidermek üzere hazırlanmıştır.

Bu kitapta sunulan yaklaşımlar, yöntemler ve metodolojiler bir taraftan Endüstri 3.0 toplumlarını hayatlarını devam etmelerinde kullanılabilecek diğer taraftan ise Endüstri 4.0 toplumuna geçişi destekleyecek niteliktedir. Hem stratejik hizalanma gibi yönetim unsurlarına odaklanan yaklaşımlar açıklanmış hem de enerjik çizelgeleme ve meta sezgiseller gibi teknik yoğun yöntemlere yer verilmiştir. Mümkün olduğunca günümüzün sıklıkla kullanılan endüstri mühendisliği yaklaşımları ele alınmıştır. Ayrıca her mühendisin mutlaka farklı zamanlarda bakması gereken bir eser olma niteliğindedir.

Çağdaş Endüstri Mühendisliği Papatya Bilim PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu