Ekonomi Kitapları

Çalışan Deneyimi ve Yeni İnsan Kaynakları Yönetimi PDF indir

Çalışan Deneyimi ve Yeni İnsan Kaynakları Yönetimi PDF indir, e-kitap sitemizde Çalışan Deneyimi ve Yeni İnsan Kaynakları Yönetimi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Abdurrahman Baş tarafından kaleme alınan Çalışan Deneyimi ve Yeni İnsan Kaynakları Yönetimi kitabı 180 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çalışan Deneyimi ve Yeni İnsan Kaynakları Yönetimi kitabını 9786257363631 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çalışan Deneyimi ve Yeni İnsan Kaynakları Yönetimi kitap özeti, Çalışan Deneyimi ve Yeni İnsan Kaynakları Yönetimi pdf oku, Çalışan Deneyimi ve Yeni İnsan Kaynakları Yönetimi yandex, Abdurrahman Baş e-kitap pdf, Çalışan Deneyimi ve Yeni İnsan Kaynakları Yönetimi PDF Drive, Çalışan Deneyimi ve Yeni İnsan Kaynakları Yönetimi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çalışan Deneyimi ve Yeni İnsan Kaynakları Yönetimi PDF Oku

Çalışan Deneyimi ve Yeni İnsan Kaynakları Yönetimi Kısa Özet

Çalışan deneyimi kavramı şirketlerin gündemine çoktan girmiş durumdadır. Günümüzün deneyim ekonomisinde önderler, çalışan deneyiminin iyiye gitmediği bir şirkette, müşteri deneyiminin iyileşmesinin olabilecek olmadığının farkındalar.

Dünyada, Çalışan Deneyimi Global Başkanı atayan ilk şirket Airbnb oldu ve onu bir çok büyük şirket takip etti. Türkiye’nin ileri gelen şirketleri hem genel merkez hem de bölge yapılanmalarındaki farklı düzeylerde Çalışan Deneyimi Yöneticileri atamaya başladılar.

Bu kitap, tüm İnsan Kaynakları süreçlerinin deneyim odaklı olarak yeniden yapılandırılmasını öngören yeni bir İK Yönetimi Sistemi önermektedir. Yeni sistemin işleyişi, İşveren Markası, Yetenek Yönetimi, Performans Yönetimi, Kariyer Yönetimi, Yedekleme Planlaması, Kurumsal Akademi gibi kavramlar çerçevesinde hem iş yaşamından hem de literatürden en güncel örneklerle uygulamalı olarak anlatılmış, kitap boyunca yenilikçi bir *Çalışan Deneyimi Haritası* sıra sıra oluşturulmuştur.

Deneyim odaklı yeni İK Yönetimi, bireylerin pozitif deneyim ortamında akışta çalışmasını ve pozitif müşteri deneyimi yaratmasını amaçlar. Aynen bir sanatçının en iyi sergilediği güçle sanatını icra ederken yaşadığı akış duygusuyla seyredenlerine de pozitif bir deneyim yaşatması gibi.

Bu yeni yaklaşım, çalışma yaşamlarımızı daha insani bir boyuta taşıyabileceğimizi müjdeliyor.

Çalışan Deneyimi ve Yeni İnsan Kaynakları Yönetimi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu