PDF İndir

Camino Günlüğüm PDF indir

Camino Günlüğüm PDF indir, e-kitap sitemizde Camino Günlüğüm kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dilera Topaloğlu tarafından kaleme alınan Camino Günlüğüm kitabı 184 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Camino Günlüğüm kitabını 9786052048733 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Camino Günlüğüm kitap özeti, Camino Günlüğüm pdf oku, Camino Günlüğüm yandex, Dilera Topaloğlu e-kitap pdf, Camino Günlüğüm PDF Drive, Camino Günlüğüm Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Camino Günlüğüm PDF Oku

Camino Günlüğüm Kısa Özet

Yürümek iyileştirir

Günlük rutinler, sorumluluklar, alışkanlıklar ve mazeretler sarmalından çıkmayı göze alıp, gemisinin rotasını bilmediği sulara çevirmekten korkmayan yalnız bir kadının ilham verici yol hikayesi.

Müslüman bir ülkenin topraklarından, Hristiyan kutsal topraklarına doğru sıra sıra bir yolculuk. Üstelik sırt çantasında Yahudi bir yazara ait kitapla! *Evrensel Din* bu olmalı işte.

Yol öğretmendir; eğer kulak verir ve işaretleri doğru yorumlarsanız her bir adımda öğrenmeniz, dönüşmeniz işten bile değil. Çünkü bir kez yürümeye başladığınızda, mühim olanın varacağınız nokta değil, yolun kendisi olduğunu anlıyorsunuz.

Life is a Camino!

Hayat bir Yürüyüş!

Camino Günlüğüm PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu