Edebiyat Kitapları

Caraval 3 Finale PDF indir

Caraval 3 Finale PDF indir, e-kitap sitemizde Caraval 3 Finale kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Stephanie Garber tarafından kaleme alınan Caraval 3 Finale kitabı 480 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Caraval 3 Finale kitabını 9786050981995 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Caraval 3 Finale kitap özeti, Caraval 3 Finale pdf oku, Caraval 3 Finale yandex, Stephanie Garber e-kitap pdf, Caraval 3 Finale PDF Drive, Caraval 3 Finale Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Caraval 3 Finale PDF Oku

Caraval 3 Finale Kısa Özet

Finale’ye hoş geldiniz. Mücadeleye değer bir aşk. Ölmeye değer bir rüya. Beklemeye değer bir son.

 

Bir deste kartın bireylerin kaderini değiştirmesinin, Legend’in tahtı ele geçirmesinin ve Tella’nın âşık olduğu gencin gerçekte var olmadığını keşfetmesinin üzerinden iki ay geçti.

 

Hayatların, imparatorlukların ve kalplerin içinde kalan Tella, Legend’a mı yoksa eski bir düşmanına mı güveneceğine karar verecek. Hayatını altüst eden bir sırrı görülmektediran Scarlett’ın imkânsızı yapması gerekecek.

 

Ve Legend onu sonsuza dek değiştirecek.

 

Caraval bitti ama belki de en büyük oyun başladı.

Bu sefer seyirci yok, yalnızca kazananlar ve her şeyini kaybedecek olanlar var.

  

Her hikâyenin dört kısmı mevcuttur: Başlangıç, orta, hemen hemen son ve asıl son. Ne yazık ki her birinin asıl sonu olmaz. Çoğu insan, her şeyin kötüye gitmeye ve durumun umutsuz hissettirmeye başladığı bölümde hikâyeden vazgeçer, fakat umuda en fazla o zaman ihtiyaç duyulur. Sadece sebat edenler asıl sonlarını bulabilirler.

Caraval 3 Finale PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu