PDF İndir

Çarpık Oyunlar PDF indir

Çarpık Oyunlar PDF indir, e-kitap sitemizde Çarpık Oyunlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ana Huang tarafından kaleme alınan Çarpık Oyunlar kitabı 480 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çarpık Oyunlar kitabını 9786253660086 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çarpık Oyunlar kitap özeti, Çarpık Oyunlar pdf oku, Çarpık Oyunlar yandex, Ana Huang e-kitap pdf, Çarpık Oyunlar PDF Drive, Çarpık Oyunlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çarpık Oyunlar PDF Oku

Çarpık Oyunlar Kısa Özet

Zorluklara dayanıklı, huysuz ve kibirli koruma Rhys Larsen’ın iki kuralı vardı:
1) Müşterilerini ne pahasına olursa olsun korumak.
2) Duygusal bağ kurmamak. Hiçbir zaman.

Bu kaideleri çiğnemeyi asla düşünmemişti… ta ki o kadın yaşamına girene kadar.

Bridget von Ascheberg. Ona tamamen uyan inatçı bir karaktere ve Rhys’in bildiği tüm kaideleri küle çeviren gizli bir ateşe sahipti. Hiç de onun beklediği gibi bir diğerideğildi. İhtiyacı olduğunu asla bilmediği her şeydi.

Bridget her geçen gün onun savunmasını daha fazla yıkmaya başlamıştı.
Rhys, artık inkâr edemeyeceği bir gerçekle yüzleşene kadar… Bridget’ı korumaya yemin etmişti fakat tek istediği onu mahvetmekti. Onu elde etmekti.

Çünkü kadın, ona aitti.
Onun prensesiydi.
Onun yasak meyvesiydi.
Onun her ahlaksız fantezisiydi.

Görkemli, iradeli ve görevine zincirlerle bağlı Prenses Bridget, dilediği gibi yaşama ve âşık olma özgürlüğünün hayalini kuruyordu.

Ne yazık ki abisi bir anda tahttan çekildiğinde, sevgisiz ama politik olarak uygun bir evliliğin olasılığıyla ve hiç istemediği bir tahtla yüz yüze kalmıştı.

Yeni karakterinin çetrefilli ve ihanetlerle dolu yolunda ilerlerken, asla sahip olamayacağı bir adama karşı duyduğu arzuyu da gizlemesi gerekiyordu.

Korumasına.
Onun koruyucusuna.
Onun nihai çöküşüne.

Beklenmedik ve yasak…
Onlarınki bir krallığı yok edebilecek, her ikisini de mahvedebilecek bir aşktı.

Çarpık Oyunlar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu