Edebiyat Kitapları

Çatı Katı PDF indir

Çatı Katı PDF indir, e-kitap sitemizde Çatı Katı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Işıl Işık tarafından kaleme alınan Çatı Katı kitabı 320 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çatı Katı kitabını 9786052693094 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çatı Katı kitap özeti, Çatı Katı pdf oku, Çatı Katı yandex, Işıl Işık e-kitap pdf, Çatı Katı PDF Drive, Çatı Katı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çatı Katı PDF Oku

Çatı Katı Kısa Özet

Tüm ülkenin gündemine oturan ve büyük sırlarla dolu Beyaz Ev soruşturmasını yürüten Başkomiser Emris, kendisine ulaşan yeni delillerin ardından araştırmayı derinleştirmeye başlar ve İnterpol’ün desteğiyle yurt dışına taşır. Beyaz Ev’in yeni sahibi Eren ve önceden Beyaz Ev ile ilişkili cinayetleri çözen Atlas, Demir, Ala üçlüsünün de dâhil olduğu özel bir ekip kurar.

Daha önce ortadan kaybolan Arden’i bulmak, soruşturmanın devamı ve ülkeler arası suç örgütünün deşifre edilmesi için kilit rol oynamaktadır. Lakin Arden’den hiçbir iz yoktur. Başkomiser Emris, Arden’i bulmak için uğraşırken; Eren için ise eski sevgilisi Arden’e yaklaşmak kendi içinde büyük iç çatışmalara neden olacaktır.

Tünelden Önceki Beyaz Ev serisinin başarılı yazarı Işıl Işık’tan her bölümünde ayrı bir heyecan ve merak duyacağınız bir polisiye roman… Beyaz Ev üçlemesinin final kitabı Çatı Katı isimli romanla, hikâye sona yaklaşırken kendinizi öte yandan soluk soluğa bir ülkeler arası soruşturmanın içinde bulacak, öte yandan Beyaz Ev’deki yeni gizemli olaylarla korku ve gerilimi iliklerinize kadar hissetmeye devam edeceksiniz.

Çatı Katı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu