Edebiyat Kitapları

Cehennem Çiçeği PDF indir

Cehennem Çiçeği PDF indir, e-kitap sitemizde Cehennem Çiçeği kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Alper Canıgüz tarafından kaleme alınan Cehennem Çiçeği kitabı 220 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Cehennem Çiçeği kitabını 9786254490989 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Cehennem Çiçeği kitap özeti, Cehennem Çiçeği pdf oku, Cehennem Çiçeği yandex, Alper Canıgüz e-kitap pdf, Cehennem Çiçeği PDF Drive, Cehennem Çiçeği Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Cehennem Çiçeği PDF Oku

Cehennem Çiçeği Kısa Özet

*Bilirsiniz insanlar doğar, ölür ve sonra büyür.*

5 yaşındaki dâhi dedektif Alper Kamu, tüyler ürperten, kahkahaya boğan ve yürek burkan ikinci macerasıyla huzurlarınızda.

Kahramanımız, öte yandan amcasının ölümünün dolaylı müsebbibi Adalet’in peşinde koşarken, diğer yandan kendini enteresan bir cinayet davasının içinde bulur. Mahalleye yeni taşınan ailenin oniki yaşındaki oğlu Ümit, engelli kardeşini boğarak öldürdü, öyle mi? Üstelik itiraf da etti.
Kardeşinin acılarına son vermek istemiş.
Masumane bir cinayet…
Alper Kamu şahitli, ispatlı, itiraflı bir cinayeti yeniden çözerken aileye, aşka, dostluğa, adalete, kısacası hayata ilişkin bir çok düğümü de çözüyor.

Cehennem Çiçeği, yalnızca kahkaha atarken elinizden düşebilecek, merak ve hayret uyandıran bir roman.

Bu düşüncelerle eve doğru ilerlerken karşı kaldırımda park etmiş kırmızı Düldül’ü fark ettim. Mümtaz Abi az ötede bir apartmanın girişinde, komşu kızı Zuhal’e bir şeyler anlatmaktaydı. Bir kolunu kızın sırtını verdiği kapıya, diğerini beline yaslamıştı. Küçük bir Kadir İnanır ile Türkan Şoray idiler adeta
o an. Sevgi emekse, Mümtaz Abi, herhalde bir sürü palavra sıkmak ve soytarılık etmek suretiyle var gücüyle kızın kalbini kazanmaya çalışıyor,
Zuhal de onu mahçup bir gülümsemeyle ödüllendiriyordu. Kim bilir? Belki bu tabloyu izleyen herhangi biri onlarda ilk aşkın beceriksiz ama muhakkak ki içten ve saf halini görebilirdi. Bense mahallenin öbür ucunda sotaya yatmış, kin dolu gözlerle onları izleyen Kansız Celal’i görüyordum.

Cehennem Çiçeği PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu