Edebiyat Kitapları

Çekiç ve Gül PDF indir

Çekiç ve Gül PDF indir, e-kitap sitemizde Çekiç ve Gül kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Emrah Serbes tarafından kaleme alınan Çekiç ve Gül kitabı 332 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çekiç ve Gül kitabını 9789750533464 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Çekiç ve Gül kitap özeti, Çekiç ve Gül pdf oku, Çekiç ve Gül yandex, Emrah Serbes e-kitap pdf, Çekiç ve Gül PDF Drive, Çekiç ve Gül Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çekiç ve Gül PDF Oku

“Biz mi bombaladık lan Emniyet’i darbe gecesi? Biz mi yıktık buraları? Bizi darbeden önce Köpek Eğitim Merkezi’ne sürmüşlerdi. Köpek mamalarının tadına bakıyorduk amirimle, köpekler ishal olmuştu, nedenini anlamaya çalışıyorduk. Bir baktık havada jetler uçuyor, Gölbaşı’na, dibimize bomba yağdırıyorlar.”

Ankara Emniyeti’nin Cinayet Bürosu’nun aykırı başkomiseri Behzat Ç., öfkesinden yorgun düşmüş, yine hayalet gibi dolanıyor ortalıkta. Tabii Hayalet’le ve Akbaba ve Harun’la birlikte… Bazı zaman de Cinayet’in kızı Seher’le, Cinayet’in kedisi Gaspi’yle birlikte…

Sıvasız duvarlı gecekonduda, pavyonda, işkembecide, oto tamirhanesinde, dükkânda, şık bir ofiste, tekkede, Millet Bahçesi’nde, adliyede, hastanede, nezarethanede, mezarlıkta ve tabii sokaklarda, cinayetlerin ve nice cürümlerin izini sürüyor Behzat Ç.. Umutsuz, serkeş, pejmürde… Bazı zaman de olanca dehşetine tezat, “basit, tatlı ve hüzünlü” insan hikâyelerinin içinde geziyor.

Emrah Serbes’in bir fenomen olan Behzat Ç.’si, Çekiç ve Gül’de bu kez öyküleriyle “mekanlarda” kol geziyor.

Çekiç ve Gül PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu