Ekonomi Kitapları

Çekilin Ben Doktor Değilim PDF indir

Çekilin Ben Doktor Değilim PDF indir, e-kitap sitemizde Çekilin Ben Doktor Değilim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gökhan Taşkıran tarafından kaleme alınan Çekilin Ben Doktor Değilim kitabı 280 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çekilin Ben Doktor Değilim kitabını 9786054910670 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çekilin Ben Doktor Değilim kitap özeti, Çekilin Ben Doktor Değilim pdf oku, Çekilin Ben Doktor Değilim yandex, Gökhan Taşkıran e-kitap pdf, Çekilin Ben Doktor Değilim PDF Drive, Çekilin Ben Doktor Değilim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çekilin Ben Doktor Değilim PDF Oku

Çekilin Ben Doktor Değilim Kısa Özet

Siz doktor olmak gibi garanti bir kariyer fırsatını reddedip, sonunu bilmediğiniz ticari bir maceraya atılır mıydınız? Üstelik diplomanız cebinizdeyken! Kars’ta başlayan yaşamına, genç yaşta birden fazla başarı sığdıran, gayrimenkul danışmanlık sektöründe *Dünya Satış Birincisi* olmuş ve dünyanın bir numarası olan Coldwell Banker’i Türkiye’ye getiren Gökhan Taş’ın cesaret dolu girişimcilik öyküsünü keyifle okuyacaksınız. Bir yaşam öyküsünden fazla, bir girişimcinin hatalarını, yenilgilerini ve ardından nasıl başarı elde ettiğinin formüllerini veren bu kitapta kendinize ait birden fazla şey bulacaksınız.

Kendi kariyer basamaklarınızı yeniden kurgulayabilmek için de bir başvuru kitabı edineceksiniz.

“Başarılı olmam için ne yapmam gerekiyor? dedim. Çok kolay şeyler, dedi. Pes etmediğin sürece başarısız olmazsın. Başarı başarısızlığın bir adım önündedir. Başarı, başarısızlıktan kaçınmak değildir, asla vazgeçmeden denemektir. Başarı ihtimali yüzde bir ise, yüz kez denemektir.

Başarıyı kariyerin olarak gör. Eğer kariyer olarak görürsen, kariyer sana sürekli olarak kazanç sağlar. O yüzden kazanmak için değil, öğrenmek istiyorsanız çalışmaya başla. Kaybetmeyi göze alamayan kazanamaz.

İnsan kaybettiğinde öğrenir ve öğrendiğinde kazanır.

Daha iyi olmaya çalışmayan iyi olarak da kalamaz. Hep daha iyisini öğrenmeye, denemeye, bulmaya ve yapmaya çalış. Ve bir hedefin olsun, her sabah kalktığında, her arabaya bindiğinde, her görüşmeye girdiğinde, her başarı elde ettiğinde, yani düştüğünde ayağa kaldıracak, başarılı olduğunda seni bir sonraki hedefe ulaşman için motive edecek…”

Çekilin Ben Doktor Değilim PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu