Roman Kitapları

Çekirge Zehra’nın Harikaları PDF indir

Çekirge Zehra’nın Harikaları PDF indir, e-kitap sitemizde Çekirge Zehra’nın Harikaları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Server Bedi tarafından kaleme alınan Çekirge Zehra’nın Harikaları kitabı 143 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çekirge Zehra’nın Harikaları kitabını 9786051558097 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çekirge Zehra’nın Harikaları kitap özeti, Çekirge Zehra’nın Harikaları pdf oku, Çekirge Zehra’nın Harikaları yandex, Server Bedi e-kitap pdf, Çekirge Zehra’nın Harikaları PDF Drive, Çekirge Zehra’nın Harikaları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çekirge Zehra’nın Harikaları PDF Oku

Çekirge Zehra’nın Harikaları Kısa Özet

*Zekâsı, güzelliği, şuhluğu, tatlılığı ve zarafetiyle erkekleri teshir ederek bir çok ocaklara incir diken, zabıtanın elinden en ince kadın desiseleriyle kurtulan Çekirge Zehra’nın canlı ve heyecanlı maceraları* Erol Üyepazarcı’nın özenli çeviri ve notlarıyla ilk defa Latin harflerine aktarıldı. 42 kilo, kumral, ufak tefek ama çok güzel, tatlı, ince sesli ve işveli bir kadın olan Çekirge Zehra, İngilizce ve Fransızca bilir; Paris ve Londra’da da hırsızlık ve dolandırıcılık yapmıştır. Tilki Leman dışında, o döneme kadar yalnızca Türk polisiyesinde değil, dünya polisiyesinde de rastlanmayan bir antikahraman tiplemesi olan bu dessas kadının peşinde, sertaharri memuru Selim’le, ilk defa 1928’de neşredilen 8 hikâye boyunca koşturacağız:

1-Göztepe Soygunu  2- O Geceden Sonra  3- Bıçağı Sapla!  4-Mezarlıkta Hayalet  5-Denizde Bir Boğuşma 6-Altın Kupa  7-Dolap Deliğinden  8-İki Sıçrayış

Çekirge Zehra’nın Harikaları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu