PDF

Cem Ersever – Üçgendeki Tezgah PDF Oku indir

Cem Ersever – Üçgendeki Tezgah PDF Oku indir, e-kitap sitemizde Cem Ersever – Üçgendeki Tezgah kitabını araştırdık. Ayrıca Cem Ersever tarafından kaleme alınan Cem Ersever – Üçgendeki Tezgah kitap özetinin yanı sıra, Cem Ersever – Üçgendeki Tezgah pdf oku, Cem Ersever – Üçgendeki Tezgah yandex, Cem Ersever – Üçgendeki Tezgah e-kitap pdf, Cem Ersever – Üçgendeki Tezgah PDF Drive, Cem Ersever – Üçgendeki Tezgah Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Cem Ersever – Üçgendeki Tezgah PDF indir Oku

Ortadoğu’nun Kont Drakula’sı APO’nun idaresindeki PKK isimli kukla cinayet şebekesini anlatan “KÜRTLER, PKK ve ABDULLAH ÖCALAN” isimli kitabımız yoğun bir ilgi gördü ve bir yıl içinde dört baskı yaptı. Bu sıcak ilginin yanında Yeni Ülke Gazetesi’nin iltifatlarına da mazhar olabildik.(!) 8-14 Kasım 1992 tarihli adı geçen gazete, eseri “MİT’İN KÜLTÜR HİZMETİ” başlığıyla tanıtıyor ve kitaptan pasajlar alarak okuyucuya yorumlar getiriyor. “Kitapta özetlenen Kürt tarihi bir yana PKK’nın ayrıntılı olarak incelenmesi, kitabın PKK uzmanı yahut uzman kişilerı tarafından yazıldığını ortaya koyuyor” diyen YENİ ÜLKE, ithaf edilenleri de “enteresan” bulmuş ve “Güneydoğuda şehit düşen, asker ve polislere ithaf edilen kitapta.” diyerek eser ile güvenlik kuvvetleri içinde bağlantı kurmaya çalışmış. Baylar! siz değerli okurlarımıza birkaç sözüm olacak. 1. İthaf kısmının; “Bu kitap, Türkiye Cumhuriyeti’nin birliği için Türk ile Kürt kardeşliği uğrunda her türlü ihanete karşı dövüşerek şehit düşen tüm asker, polis ve hainlerce katledilen masum sivillere ithaf edilmiştir” olduğunu tam anlamıyla yazmayı unutmuş olacaksınız. 2. Milliyetçi.Çalışma Partisi Trabzon Milletvekili Koray Aydın’ ın 10 Şubat 1992 tarihinde TBMM Plan ve Bütçe Komisyo-nu’nda yaptığı konuşma, anladığımız kadarıyla kitabın Ocak 1992 Birinci baskısından alınmıştır, isteyen herkes eserden alıntılar yapabilir. Kitabın Mayıs 1992 tarihini taşıyan son söz bölümü bütün baskılarda kullanılmıştır. Şimdi merakınız zail oldu mu?.

Bu hususta fantaziler üretmekten vazgeçin. 3. Biz, kitabımızda “korku filmi” falan anlatmadık. Senaryosunu emperyalizmin yazdığı, geri zekalı Abdullah ÖCALAN’ın başrolü oynadığı, figüranlığını yönetim hataları ve yasadışı örgütlerin baskıları altında ne yapacağını şaşırıp ezilen Türk ile Kürt insanının yaptığı, 9 senedir PKK adı altında; Kürt Ulusal Hareketi ismiyle de 65 senedir oynanan “traji-gülünç” bir filmi daha iyi anlamaları için kamuoyuna yardımcı olduk. 4. “Anlaşılan MİT kültür hizmetlerine bundan sonra da devam edecek” diyorsunuz. Nerede o günler?. Başlangıçtan şimdiye kadar MİT bu tür çalışma ile kamuoyunu aydınlatsaydı Türkiye’de bölücü masallarını kimse dinlemez, bunca insan ölmez, T.C. bütçesinin çok mühim bir bölümü PKK terörü ile mücadeleye ayrılmaz, yatırımlar gecikmezdi. 5. “Sayfa 132’de ise ÖCALAN’ın lıalkı topyekün savaşa çağıran kelimelerinden duyulan korku histerik çığlıklara dönüşüyor.” buyurmuşsunuz.

Cem Ersever – Üçgendeki Tezgah PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu