Psikoloji Kitapları

Çift Terapisi PDF indir

Çift Terapisi PDF indir, e-kitap sitemizde Çift Terapisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Irwin D. Yalom tarafından kaleme alınan Çift Terapisi kitabı 320 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çift Terapisi kitabını 9786051774312 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çift Terapisi kitap özeti, Çift Terapisi pdf oku, Çift Terapisi yandex, Irwin D. Yalom e-kitap pdf, Çift Terapisi PDF Drive, Çift Terapisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çift Terapisi PDF Oku

Çift Terapisi Kısa Özet

Psikoterapide Güncel Klinik Yaklaşımları Dizisi

*Çift Terapisi*, psikolog, psikiyatr, sosyal hizmetli, danışman ve din adamı gibi geniş bir profesyoneller grubu için rehber niteliğindedir. Alanlarındaki uzman kişiler tarafından yazılan *Çift Terapisi*, etkili çift nasıl tedavi edileceği hususunda daha etik, esnek ve yaratıcı yaklaşımları sergileyerek değerlendirme, hüküm verme, hipotez kurma ve test etmede paha biçilmez bir kaynak olacaktır. Bu kitabı hem profesyoneller hem de bu alana ilgi duyanlar için çok yararlı buluyorum.
Dr. Ellyn Bader
California, Menlo Park The Couples Institute
Direktör Yardımcısı

*Çift Terapisi*nde, özel terapi kılavuzları, klinik emsallarin bolca kullanıldığı somut öneriler ve ayrıntılı hasta hikâyeleri sunulmaktadır. Niyetimiz okuru etkilemek, büyülemek veya gizli akademik tartışmalara dipnot koymak değildir. Bunun yerine;
• Çift Terapisinin Temelleri
• Çift Terapisinde Mitler
• Irklar, Etnik Gruplar Ve İnançlar Arası İlişkiler
• Homoseksüel Çiftler
• Çift Terapisinde Sağlık Konuları
• Zor Çiftler
• Ev İçi Şiddet
• Ebeveyn Çiftler
başlıklarından bir araya gelen her bölüm, pratik içindeki klinisyene pragmatik değer taşıyan bir temel sunmak üzere dizayn edilmiştır. Aslını söylemek gerekirse genel editör, cilt editörleri ve bölüm yazarları olarak amacımız tektir. Hastalarımızın hayatlarına mühim, acil ve somut katkılar yapmak.
Irvin D. Yalom, M.D.
Psikiyatri Profesörü
Stanford Üniversitesi, Tıp Fakültesi

Çift Terapisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu