Edebiyat Kitapları

Çiftlere Cinayet Dersleri PDF indir

Çiftlere Cinayet Dersleri PDF indir, e-kitap sitemizde Çiftlere Cinayet Dersleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Selim Temo tarafından kaleme alınan Çiftlere Cinayet Dersleri kitabı 120 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çiftlere Cinayet Dersleri kitabını 9786050661217 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çiftlere Cinayet Dersleri kitap özeti, Çiftlere Cinayet Dersleri pdf oku, Çiftlere Cinayet Dersleri yandex, Selim Temo e-kitap pdf, Çiftlere Cinayet Dersleri PDF Drive, Çiftlere Cinayet Dersleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çiftlere Cinayet Dersleri PDF Oku

Çiftlere Cinayet Dersleri Kısa Özet

Selim Temo`nun 25 yaşındayken 26 günde yazdığı ve 1998 Halkevleri Roman Ödülü`nü kazandığı Çiftlere Cinayet Dersleri romanı parçalı yapısıyla okuru bir daire içinde dolaştıran roman, bilinç ve bilinçdışının sınırlarında dolaşıyor. Ankaranın Cebeci semtinde 26-27 ekim gecesi işlenen bir cinayetin arka planında yaşananlar tekrar tartışmaya açılıyor.

Berna Osmanoğlu`yu öldürmekle suçlanan Mahmut Seven`in dünyası, yadsıdığı “gerçek dünya”yla çarpışır. Katil olmadığını ispatlamak zorundadır, fakat gerçek dünyanın tamamı, maktûlenin katil veya katillerinin arkasındadır. Peki Mahmut Seven`e gerçekten de inanabilir miyiz?

Huzur bozucu bir kitap.

 

Çiftlere Cinayet Dersleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu