Korku Kitapları

Çiftlik Öyküleri – Korkuluğun Sırrı PDF indir

Çiftlik Öyküleri – Korkuluğun Sırrı PDF indir, e-kitap sitemizde Çiftlik Öyküleri – Korkuluğun Sırrı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Heather Amery tarafından kaleme alınan Çiftlik Öyküleri – Korkuluğun Sırrı kitabı 16 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çiftlik Öyküleri – Korkuluğun Sırrı kitabını 9786053609087 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çiftlik Öyküleri – Korkuluğun Sırrı kitap özeti, Çiftlik Öyküleri – Korkuluğun Sırrı pdf oku, Çiftlik Öyküleri – Korkuluğun Sırrı yandex, Heather Amery e-kitap pdf, Çiftlik Öyküleri – Korkuluğun Sırrı PDF Drive, Çiftlik Öyküleri – Korkuluğun Sırrı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çiftlik Öyküleri – Korkuluğun Sırrı PDF Oku

Çiftlik Öyküleri – Korkuluğun Sırrı Kısa Özet

Ege ile İnci babalarıyla birlikte bir korkuluk yapıp, tarlaya yerleştirdiler. Korkuluk, kısa bir sürede bütün kuşları kaçırmayı başardı. Lakin bir süre sonra çocuklar korkulukta enteresan bir şeyler olduğunu fark ettiler.

Eğlenceli resimlerle süslenmiş harika bir maceranın anlatıldığı bu kitap, okumayı yeni öğrenen veya öğrenmeye başlayan çocuklar için hazırlanmıştır. Ayrıca güzel öyküleri seven minikler de bu kitaba bayılacak .

Çiftlik Öyküleri – Korkuluğun Sırrı PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu