Roman Kitapları

Çin Masalları Özel Ayracıyla PDF indir

Çin Masalları Özel Ayracıyla PDF indir, e-kitap sitemizde Çin Masalları Özel Ayracıyla kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Richard Wilhelm tarafından kaleme alınan Çin Masalları Özel Ayracıyla kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çin Masalları Özel Ayracıyla kitabını 9786059902977 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çin Masalları Özel Ayracıyla kitap özeti, Çin Masalları Özel Ayracıyla pdf oku, Çin Masalları Özel Ayracıyla yandex, Richard Wilhelm e-kitap pdf, Çin Masalları Özel Ayracıyla PDF Drive, Çin Masalları Özel Ayracıyla Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çin Masalları Özel Ayracıyla PDF Oku

Çin Masalları Özel Ayracıyla Kısa Özet

Doğunun sonsuzluklar ülkesi Çin’den egzotik masallar…

Dünyanın en eski uygarlıklarından birisi olan Çin’in kayıtlı tarihi 4000 yıl kadar geriye gitmektedir. Çok zengin bir geçmişe sahip Çinlilerin sözlü anlatım kültürü kuşaktan kuşağa yayılmış, günümüze kadar ulaşmıştır.

Çin’in kültürel zenginliğinin, hayata yansımasını gözler önüne seren özenle seçilmiş bu 50 masalla kendinizi Uzakdoğu’nun uçsuz bucaksız diyarlarında bulacaksınız.

Bu masallarda Maymun Kral Sun Wukong’tan Ay Tanrıçası’na, Naja’dan büyücülere ve hayaletlere kadar enteresan karakterlerle dolu büyülü bir dünyaya yolculuk yapacaksınız.

Geçmişle geleceği birbirine bağlayan bu masallar, masal seven herkesin kitaplığında bulunmalı.

Çin Masalları Özel Ayracıyla PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu