Roman Kitapları

Cinayet Sofrası 1 – Sherlock’un Azizleri PDF indir

Cinayet Sofrası 1 – Sherlock’un Azizleri PDF indir, e-kitap sitemizde Cinayet Sofrası 1 – Sherlock’un Azizleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Edgar Allan Poe tarafından kaleme alınan Cinayet Sofrası 1 – Sherlock’un Azizleri kitabı 208 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Cinayet Sofrası 1 – Sherlock’un Azizleri kitabını 9786059820615 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Cinayet Sofrası 1 – Sherlock’un Azizleri kitap özeti, Cinayet Sofrası 1 – Sherlock’un Azizleri pdf oku, Cinayet Sofrası 1 – Sherlock’un Azizleri yandex, Edgar Allan Poe e-kitap pdf, Cinayet Sofrası 1 – Sherlock’un Azizleri PDF Drive, Cinayet Sofrası 1 – Sherlock’un Azizleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Cinayet Sofrası 1 – Sherlock’un Azizleri PDF Oku

Cinayet Sofrası 1 – Sherlock’un Azizleri Kısa Özet

Sherlock’un Azizleri; bulmacalar, gizemler ve suçlar dünyasında yaşayan ünlü veya ünlü olmayan adamlar ve kadınların eşlik ettiği hikâyelerin bir ara yüzüdür.

Arthur Conan Doyle’un esin kaynağı olarak kabul gören, Edgar Allan Poe’nun yarattığı Auquste Dupin’in harikulade macerası *Çalınan Mektup* öyküsüyle başlayan Sherlock’un Azizleri; türe ve türün tutkunlarına *sekiz usta kalem* den gizem, heyecan, merak dolu sekiz polisiye hikâye sunuyor. Eleştirmenlerin Arthur Conan Doyle’un öncüsü olarak onayladığı usta kalemlerin eserlerinden titizlikle seçilmiş ve çevirmenin akıcı üslubuyla Türkçeye kazandırılmış bu antoloji, Sherlock Holmes’un gölgesini paylaşan karakterlerin enteresan ve heyecan verici dünyasına yolculukta, okuyucuyu keyifli anlara davet ediyor.

Cinayet Sofrası 1 – Sherlock’un Azizleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu