Ekonomi Kitapları

Çıplak CEO PDF indir

Çıplak CEO PDF indir, e-kitap sitemizde Çıplak CEO kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Alex Malley tarafından kaleme alınan Çıplak CEO kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çıplak CEO kitabını 9786059692496 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çıplak CEO kitap özeti, Çıplak CEO pdf oku, Çıplak CEO yandex, Alex Malley e-kitap pdf, Çıplak CEO PDF Drive, Çıplak CEO Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çıplak CEO PDF Oku

Çıplak CEO Kısa Özet

*Alex’in bilgece öğütlerine kulak vermenizi öneriyorum. Ben de kariyerimin başlangıcında böyle bir tavsiye almak isterdim. Hatta Alex’in kitabını üç oğlumla paylaşacağım. Bu kitap, çok çalışmaya odaklanmanın, gözlemci, saygılı olmanın bir birleşimi; beni yeni ve daha büyük mücadelelere teşvik ediyor. Hadi bakalım, Alex’in dediği gibi, yaşamın tadını çıkarın.*

– Bruce Gosper, CEO, Austrade

Cezalı bir okul çocuğu bile bir CEO olabilir.

Çıplak CEO hayallerinizi gerçekleştirmenize faydalı oluyor. Şimdi yeni bir başlangıç zamanı. Bilhassa kariyerinin başında olanlara veya kendi yaşamında yeni başlangıçlar gerçekleştirmek, kariyerini dönüştürmek isteyen herkese; gerçek hayat tecrübelerine dayanan temel araçlar ve davranış şekilleri üzerine bilgelik dolu bir kaynak.

Basit, anlaşılır, sade ve tamamen uygulanabilir.

Alex Malley, kendi hatalarından ve tecrübelerinden yola çıkarak gençlere ve hayata katkı sağlamak isteyenlere ipuçları sunuyor. Kitabında ilham veren hikâyelerini, başarılarını, öğrendiklerini, hayat değiştiren ipuçlarını en açık haliyle anlatıyor.

Çıplak CEO, kocaman bir hayat oluşturabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz gerçekleri aynı hataları yapmaya gerek duymadan öğrenmek isteyenler için birebir.

Alex Malley Avustralia CPA’in CEO’su olarak görev yapmaktadır. Ödüllü bir eğitmendir ve Bottom Line adlı bir TV programını sağlamaktadır. Alex Linkedin tarafından Influencer olarak seçilmiştir. Yazıları milyonlarca kullanıcı tarafından okunmakta ve paylaşılmaktadır.

Çıplak CEO PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu