Çocuk Kitapları

Çirkin Balık ve Hazinesi – Korsan Tayfası PDF indir

Çirkin Balık ve Hazinesi – Korsan Tayfası PDF indir, e-kitap sitemizde Çirkin Balık ve Hazinesi – Korsan Tayfası kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Irmgard Kramer tarafından kaleme alınan Çirkin Balık ve Hazinesi – Korsan Tayfası kitabı 76 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çirkin Balık ve Hazinesi – Korsan Tayfası kitabını 9786052441367 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çirkin Balık ve Hazinesi – Korsan Tayfası kitap özeti, Çirkin Balık ve Hazinesi – Korsan Tayfası pdf oku, Çirkin Balık ve Hazinesi – Korsan Tayfası yandex, Irmgard Kramer e-kitap pdf, Çirkin Balık ve Hazinesi – Korsan Tayfası PDF Drive, Çirkin Balık ve Hazinesi – Korsan Tayfası Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çirkin Balık ve Hazinesi – Korsan Tayfası PDF Oku

Çirkin Balık ve Hazinesi – Korsan Tayfası Kısa Özet

Dünyanın en güzel, en çılgın gemisi Beyaz İnci`nin güvertesine hoş geldiniz! Hayalperest Tim`in Kaptan Kabasakal ve tayfasıyla birlikte yaşadığı maceralara hazır olun!

 Kaptan Kabasakal ve tayfasını yeni bir macera bekliyor! Kral için ilk kim Çirkin Balık`ı avlar ve ona getirirse, artık sonsuza dek Kral`ın şahsi tayfası olacaktır. Amiral Çekiçbaş ve adamları çoktan işe koyulmuşlardır! Tabii Kaptan Kabasakal ve tayfası da, Çirkin Balık`ı bulmak için ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Çünkü Çirkin Balık`la birlikte, bi hayli kıymetli bir sır da onları beklemektedir!

Çirkin Balık ve Hazinesi – Korsan Tayfası PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu