Edebiyat Kitapları

Çizgi Roman Yapmak PDF indir

Çizgi Roman Yapmak PDF indir, e-kitap sitemizde Çizgi Roman Yapmak kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Scott McCloud tarafından kaleme alınan Çizgi Roman Yapmak kitabı 272 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çizgi Roman Yapmak kitabını 9786057476937 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çizgi Roman Yapmak kitap özeti, Çizgi Roman Yapmak pdf oku, Çizgi Roman Yapmak yandex, Scott McCloud e-kitap pdf, Çizgi Roman Yapmak PDF Drive, Çizgi Roman Yapmak Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çizgi Roman Yapmak PDF Oku

Çizgi Roman Yapmak Kısa Özet

“Muhteşem! Bu hususta yayımlanmış en iyi kılavuz kitap!” 
-Kevin Kelly, Cool Tools

• Çarpıcı, unutulmaz karakterler yaratmayı
• Beden dili ve yüz ifadelerinde ustalaşmayı
• Zengin, enteresan ve inandırıcı dünyalar inşa etmeyi
• İkna ve netlikten yararlanmayı
• Hikâyenizi anlatmak için en doğru anı bulmayı
• Kelimeleri ve fotoğrafları bir profesyonel gibi bir araya getirmeyi
• Sizin için doğru olan teçhizatı bulmayı
• Çizgi roman tarzlarının uçsuz bucaksız dünyasını keşfetmeyi nasıl becereceğinizi öğrenin. 
“Çizgi roman ile ilgiliki düşüncelerini böyle bir kitaba dönüştürmeyi Scott McCloud’dan başkası yapamazdı. Scott’ın bir çizer olarak kabiliyetleri yalnızca dışarıdan bakanların görmeyecekleri şeyleri görülmektedirtmakla kalmıyor, ona bunları bütün dünyaya gösterme gücü de veriyor.”
-Jeff Smith
“Scott McCloud’un çizerlerin iç dünyasını bilimsel bir teze dönüştürmesi, amatör çizerler kadar çizgi roman takipçilerinin da ilgisini bi hayli fazla çekecek.”
-Salon
“Bu, Scott McCloud’un çizgi romanlar üzerine yazdığı üçüncü kurgu dışı kitap ve şimdiye kadarki en büyük başarısı çünkü bu sefer gerçekten bize çok mühim şeyler anlatıyor.”
-Cory Doctorow

Scott McCloud, Zot!, The Sculptor ve Çizgi Romanı Anlamak kitaplarının ödüllü yaratıcısıdır. Kitapları yirmiden fazla dile çevrilmiştir. Frank Miller (Kara Şövalye Dönüyor ve Günah Şehri) onun için “çizgi romanın en zeki adamı,” diyor.

Çizgi Roman Yapmak PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu