PDF İndir

Çocuğunuza Sınır Koyma – 2 PDF indir

Çocuğunuza Sınır Koyma – 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Çocuğunuza Sınır Koyma – 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Robert J. Mackenzie tarafından kaleme alınan Çocuğunuza Sınır Koyma – 2 kitabı 344 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çocuğunuza Sınır Koyma – 2 kitabını 9786053845775 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çocuğunuza Sınır Koyma – 2 kitap özeti, Çocuğunuza Sınır Koyma – 2 pdf oku, Çocuğunuza Sınır Koyma – 2 yandex, Robert J. Mackenzie e-kitap pdf, Çocuğunuza Sınır Koyma – 2 PDF Drive, Çocuğunuza Sınır Koyma – 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çocuğunuza Sınır Koyma – 2 PDF Oku

Çocuğunuza Sınır Koyma – 2 Kısa Özet

Çocuğunuz istediğini yaptırmak için sınırlarınızı  sürekli olarak zorluyor mu? Çocuğunuzla basit bir olayda bile güç mücadelelerine mi giriyorsunuz?
Kendinizi yorgun ve tahammülsüz mü hissediyorsunuz? Katı veya yumuşak eğitim modelleriniz çocuğunuzla iletişim kurmanız için yeterli değil mi? Çocuğunuza Sınır Koyma 2, özellikle inatçı ve ısrarcı çocuklarınızın eğitiminde size yeni bir yöntem sunuyor. Çocuklarınızın daha pozitif, saygılı, iletişime açık ve koyduğunuz kurallara uyan bir birey olarak yetişmesinde etkin rol oynayacak.

Çocuğunuza Sınır Koyma – 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu