Sağlık Kitapları

Çocuğunuzu Kız mı İstersiniz Erkek mi? PDF indir

Çocuğunuzu Kız mı İstersiniz Erkek mi? PDF indir, e-kitap sitemizde Çocuğunuzu Kız mı İstersiniz Erkek mi? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yılmaz Salatan tarafından kaleme alınan Çocuğunuzu Kız mı İstersiniz Erkek mi? kitabı 64 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çocuğunuzu Kız mı İstersiniz Erkek mi? kitabını 9786056856648 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çocuğunuzu Kız mı İstersiniz Erkek mi? kitap özeti, Çocuğunuzu Kız mı İstersiniz Erkek mi? pdf oku, Çocuğunuzu Kız mı İstersiniz Erkek mi? yandex, Yılmaz Salatan e-kitap pdf, Çocuğunuzu Kız mı İstersiniz Erkek mi? PDF Drive, Çocuğunuzu Kız mı İstersiniz Erkek mi? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çocuğunuzu Kız mı İstersiniz Erkek mi? PDF Oku

Çocuğunuzu Kız mı İstersiniz Erkek mi? Kısa Özet

Dünyaya getirmeye karar verdiğiniz çocuğunuzun cinsiyetini siz belirlemek ister miydiniz?

Bu kitapta; uygun şartları, uygun zeminlerde, doğru metotlarla uygulayabildiğinizde istediğiniz cinsiyette bir bebeğe sahip olma oranınızın çok yüksek olduğu anlatılmaktadır. Ne kadar çok faktörü bir arada doğru olarak uygulayabilirseniz ihtimaliniz de o kadar yüksek olacaktır. Tabi ki buradaki amaç Allahın işine karışmak değildir, yalnızca umutlarımızın gerçekleşme yüzdesini arttırmak adına keyifli yöntemler ile siz değerli okurlarımıza yol göstermektir.

Yöntemlerin hepsinin bilimsel olarak ispatı yoktur fakat bir çok kez denenmiş ve çok iyi sonuçlar alınmış yöntemlerdir. Hatta ben kendim de uygulayarak 2006 senesinde kızıma erkek kardeş yapmıştık. Bizimle birlikte 4 arkadaşımız daha benzer metotları uygulayarak istediği cinsiyette çocuklarına sahip oldular.

Ben bu geleneksel metotları kendi mesleki bilgilerim ve tecrübelerimle harmanlayarak ve daha derin araştırmalar yaptıktan sonra böyle kapsamlı bir kitap yazmaya karar verdim.

İnşallah bu elinizde tuttuğunuz kitabın, sizin de, istediğiniz cinsiyette bir bebeğe sahip olmanıza katkısı olur.

Çocuğunuzu Kız mı İstersiniz Erkek mi? PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu