PDF İndir

Çocuğunuzun Hayatında Babanın Etkisi PDF indir

Çocuğunuzun Hayatında Babanın Etkisi PDF indir, e-kitap sitemizde Çocuğunuzun Hayatında Babanın Etkisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Eirini Flouri tarafından kaleme alınan Çocuğunuzun Hayatında Babanın Etkisi kitabı 368 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çocuğunuzun Hayatında Babanın Etkisi kitabını 9786053849711 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çocuğunuzun Hayatında Babanın Etkisi kitap özeti, Çocuğunuzun Hayatında Babanın Etkisi pdf oku, Çocuğunuzun Hayatında Babanın Etkisi yandex, Eirini Flouri e-kitap pdf, Çocuğunuzun Hayatında Babanın Etkisi PDF Drive, Çocuğunuzun Hayatında Babanın Etkisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çocuğunuzun Hayatında Babanın Etkisi PDF Oku

Çocuğunuzun Hayatında Babanın Etkisi Kısa Özet

Babaların genelde çocukların hayatlarının merkezinde bulunmadığı varsayılmış ve bundan dolayı çocukların gelişimi için çok ufak bir doğrudan etkide olduğu kabul edilmiştir. 1980’lerin ortalarından beri, ‘babanın’ ve özellikle de baba ilgisinin karakterinin keşfi, çocuk gelişimi ve babalık üzerine psikolojik araştırmalarda mühim temalardan biri olmuştur.

Bu zamana kadar, bu çalışmalar, babaların ne yaptığını tasvir etmekten babaların çocukları için ne yapması gerektiğini tartışmaya doğru zorlu bir odak değişimi yaşanmıştır. Bu kitap, 2000’den bu yana babalık ve çocukların kullanıcı hesabı üzerine, yürüttüğüm araştırmayı özetlemektedir.

Babalık nedir? Babaların, çocukların gelişimindeki rolü ne olmalıdır?

Çocuğunuzun Hayatında Babanın Etkisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu