Çocuk Kitapları

Çocuklar İçin Adım Adım Satranç PDF indir

Çocuklar İçin Adım Adım Satranç PDF indir, e-kitap sitemizde Çocuklar İçin Adım Adım Satranç kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Betül Kadıoğlu tarafından kaleme alınan Çocuklar İçin Adım Adım Satranç kitabı 64 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Çocuklar İçin Adım Adım Satranç kitabını 9789750737053 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çocuklar İçin Adım Adım Satranç kitap özeti, Çocuklar İçin Adım Adım Satranç pdf oku, Çocuklar İçin Adım Adım Satranç yandex, Betül Kadıoğlu e-kitap pdf, Çocuklar İçin Adım Adım Satranç PDF Drive, Çocuklar İçin Adım Adım Satranç Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çocuklar İçin Adım Adım Satranç PDF Oku

Çocuklar İçin Adım Adım Satranç Kısa Özet

Satranç oynamak ve oyun bilginizi geliştirmek için faydalı bilgiler ve ipuçları içeren, keyifli ve zekâ geliştirici alıştırmalarla dolu bir kitap: Çocuklar İçin Adım Adım Satranç!

Kitaptaki bazı alıştırmalar çıkartmalarla yanıtlanıyor ve tüm yanıtlar kitabın sonundaki çözümler bölümünde yer alıyor. Basit alıştırmalar taşların nasıl hareket edeceğini öğretirken, daha zorlu alıştırmalar taktikler ve mat etmek ile ilgili bilgi veriyor.

Bu kitapla satrancın temellerini öğrenecek ve bu oyunu daha iyi anlayacaksınız!

Çocuklar İçin Adım Adım Satranç PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu