PDF İndir

Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili PDF indir

Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili PDF indir, e-kitap sitemizde Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gary Chapman tarafından kaleme alınan Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili kitabını 9786059702676 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili kitap özeti, Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili pdf oku, Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili yandex, Gary Chapman e-kitap pdf, Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili PDF Drive, Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili PDF Oku

Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili Kısa Özet

Çocuğunuz sevildiğini hissediyor mu?

Çocuğunuz arada bir dikkatinizi çekmek için çırpınırken neden başka zamanlarda sizi tamamen yok sayıyor? Neden bir gün sevgi ve minnet doluyken başka bir gün büsbütün kayıtsız görünüyor? Tavır. Davranış. Gelişim. Her şey sizin çocuğunuzla aranızda kurulan ilişkiye bağlı. Çocuklar sevildiklerini hissettiklerinde en iyisini yapmaya çalışırlar. Lakin çocuğunuzun sevildiğini gerçekten hissettiğinden nasıl emin olabilirsiniz?

Her çocuğun sevgi dili farklıdır ve sizin sevgi diliniz çocuğunuzunkiyle taban tabana zıt olabilir. Çocuğunuzun baskın sevgi dilini keşfedin ve onun duygularında ve davranışında yansımasını görebileceğiniz koşulsuz sevgi, saygı, minnet ve sorumluluk hislerini etkin bir biçimde aktarabilmek için neler yapabileceğinizi öğrenin.

Beş Sevgi Dili ile dünya çapında tanınan Dr. Gary Chapman milyonlarca çifte birbirlerinin sevgi dillerini öğrenerek nasıl daha kuvvetli, daha tatmin edici ilişkiler geliştirecekleri hususunda yardım etti. Şimdi de, tıpkı yetişkinler gibi çocukların da beş farklı sevgi dilini konuştuğunu öğreterek aileler için paha biçilemez bir kılavuz sunuyor.

*Ebeveynlerin kitaplıklarında mutlaka bulunması gereken bir kitap. Birbirinden fazla farklı ihtiyaçları olan çocuklarımla bu kitap aracılığıyla harika ilişkiler kurmayı başardım.*

Emilie Ahren

Çocuklar İçin Beş Sevgi Dili PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu