Sağlık Kitapları

Çocukların Sevdiği 365 Yaratıcı Oyun PDF indir

Çocukların Sevdiği 365 Yaratıcı Oyun PDF indir, e-kitap sitemizde Çocukların Sevdiği 365 Yaratıcı Oyun kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sheila Ellison tarafından kaleme alınan Çocukların Sevdiği 365 Yaratıcı Oyun kitabı 240 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çocukların Sevdiği 365 Yaratıcı Oyun kitabını 9789756461600 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çocukların Sevdiği 365 Yaratıcı Oyun kitap özeti, Çocukların Sevdiği 365 Yaratıcı Oyun pdf oku, Çocukların Sevdiği 365 Yaratıcı Oyun yandex, Sheila Ellison e-kitap pdf, Çocukların Sevdiği 365 Yaratıcı Oyun PDF Drive, Çocukların Sevdiği 365 Yaratıcı Oyun Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çocukların Sevdiği 365 Yaratıcı Oyun PDF Oku

Çocukların Sevdiği 365 Yaratıcı Oyun Kısa Özet

Sakin, Yaratıcı ve Eğlenceli Saatler Bu Kitapta..!

*Yaratıcı ve sağlıklı çocuklar yetiştirmenin yolları bu kitapta.*

– Healty Kids

*Çocukları için yeni oyunlar arayan anne-babalar bu kitabı görünce rahatlayacaklar. Artık her güne bir oyun var.

– Parenting Magazine

Erken yaşlar çocuğunuzun gelişimini büyük miktarda etkiler: Dünya ile nasıl etkileşim kuracak, problemleri nasıl çözecek ve kendisini nasıl tanıyacak? Çocuğunuzun oynamayı öğrenmesi, yürümeyi, konuşmayı ve okumayı öğrenmesi kadar mühimdir. Çünkü oyun, her şekli ile çocuklar ve ebeveynlerine keyifli, etkileşimli, olumlu tecrübeler kazandırır.

Yaratıcı oyun hayal gücünün gelişmesine olanak sağlar, ebeveyn-çocuk ilişkilerini alabildiğine geliştirir ve aktif katılım aracılığıyla hayata dair çeşitli yetenekler ve özellikler kazandırır.

Bu kitap çocuklarınızla birlikte büyülü bir vakit geçirmeniz için size çeşitli fikirler sunacak.

Bu fikirler içinde sanat, yapı, zanaat, dans, eğitim, çevre, aile, besin ve yemek, oyunlar, çiçekçilik, hayalcilik, müzik ve doğa mevcuttur.

Dünya çapındaki iki kıymetli uzman Sheila Ellison ve Judith Gray pedagoglardan da yardım alarak çocukları geleceğe hazırlayacak yaratıcı oyunların listesini çıkardılar. Bu oyunlar çocukları zamanın kötü alışkanlıklarından kurtaracak ve geleceğe güvenli bir adım atmalarını sağlayacak.

Çocukların Sevdiği 365 Yaratıcı Oyun PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu