Psikoloji Kitapları

Çocukluk Çağı Travmasının Yansımaları PDF indir

Çocukluk Çağı Travmasının Yansımaları PDF indir, e-kitap sitemizde Çocukluk Çağı Travmasının Yansımaları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Z. Deniz Aktan tarafından kaleme alınan Çocukluk Çağı Travmasının Yansımaları kitabı 216 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çocukluk Çağı Travmasının Yansımaları kitabını 9786254064609 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çocukluk Çağı Travmasının Yansımaları kitap özeti, Çocukluk Çağı Travmasının Yansımaları pdf oku, Çocukluk Çağı Travmasının Yansımaları yandex, Z. Deniz Aktan e-kitap pdf, Çocukluk Çağı Travmasının Yansımaları PDF Drive, Çocukluk Çağı Travmasının Yansımaları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çocukluk Çağı Travmasının Yansımaları PDF Oku

Çocukluk Çağı Travmasının Yansımaları Kısa Özet

Çocukluk çağı travması neydi? Erken zamanda yaşanan travmalar yaşam boyu etkilerini sürdürebilir miydi? Peki, bir çocuk yaşamının tüm renklerini kaybetmesine neden olacak ne yaşamış olabilirdi? Tüm bu soruların acı karanlığına ışık tutmayı amacında olan bu kitapta sekiz ufak çocuğun hikâyesiyle karşılaşacaksınız. Kiminin sığındığı güvenli limanında, kiminin koca bir yıl heyecanla beklediği doğum gününde, kiminin hiç beklemediği sarsıntılı bir gecenin karanlığında ve kiminin sevgi ve güvenle sarıldığı bir kucakta tüm renklerini nasıl kaybettiğine şahit olacaksınız. Sonra kaybolan o renklerin birbirine karışarak nasıl bir karanlığa dönüştüğüne. . .

Peki, bu derin karanlığa bir kibrit çakmak olabilecek mü? Bu karanlık bir nebze de olsa aydınlanabilir mi? İçinde kaybolduğumuz bu derin karanlıkları aydınlatmanın bir zamanı var mı? Peki ya kaybedilen tüm renkleri yeniden kazanmanın? Bu kitabın bir diğer amacı da tüm bu soruları yanıtlarken erken zamanda gelişen travma sürecinde uygulanabilecek psikoterapi müdahalelerini okuyucuya tanıtmak ve söz konusu müdahalelerin travma sürecine nasıl katkı sağladığına dair farkındalığı arttırarak kaybedilen her bir rengin çocuk ruhuna yeniden işlenmesi sürecini okuyucuya aktarmaktır.

Çocukluk Çağı Travmasının Yansımaları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu