Araştırma Kitapları

Çocukluktan Erişkinliğe Otizm Spektrum Bozukluğu PDF indir

Çocukluktan Erişkinliğe Otizm Spektrum Bozukluğu PDF indir, e-kitap sitemizde Çocukluktan Erişkinliğe Otizm Spektrum Bozukluğu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Murat Eyüboğlu tarafından kaleme alınan Çocukluktan Erişkinliğe Otizm Spektrum Bozukluğu kitabı 121 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çocukluktan Erişkinliğe Otizm Spektrum Bozukluğu kitabını 9786057647993 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çocukluktan Erişkinliğe Otizm Spektrum Bozukluğu kitap özeti, Çocukluktan Erişkinliğe Otizm Spektrum Bozukluğu pdf oku, Çocukluktan Erişkinliğe Otizm Spektrum Bozukluğu yandex, Murat Eyüboğlu e-kitap pdf, Çocukluktan Erişkinliğe Otizm Spektrum Bozukluğu PDF Drive, Çocukluktan Erişkinliğe Otizm Spektrum Bozukluğu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çocukluktan Erişkinliğe Otizm Spektrum Bozukluğu PDF Oku

Çocukluktan Erişkinliğe Otizm Spektrum Bozukluğu Kısa Özet

Bu kitap, otizmli bir çocuk yahut yetişkin ile bire bir temas halinde olan aile hekimleri, öğretmenler, psikologlar ve aile bireylerinin bu bozukluğu daha iyi anlayabilmeleri ve son bilimsel veriler ışığında akıllarındaki soruları yanıtlayabilmeleri için hazırlanmıştır.
Kitapta otizmin tanımı, nedenleri, klinik özellikleri, tanı ve nasıl tedavi edileceği ile alakalı güncel bilgilerin bunun yanında otizm alanında geri planda kalan erişkenlik dönemine de özellikle eğilim sağlanmaya çalışılmıştır.

Çocukluktan Erişkinliğe Otizm Spektrum Bozukluğu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu