Edebiyat Kitapları

Çoklu Dünyalar Serisi Takım Set 2 Kitap PDF indir

Çoklu Dünyalar Serisi Takım Set 2 Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Çoklu Dünyalar Serisi Takım Set 2 Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Anna Jarzab tarafından kaleme alınan Çoklu Dünyalar Serisi Takım Set 2 Kitap kitabı 768 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Çoklu Dünyalar Serisi Takım Set 2 Kitap kitabını 5026548063227 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Çoklu Dünyalar Serisi Takım Set 2 Kitap kitap özeti, Çoklu Dünyalar Serisi Takım Set 2 Kitap pdf oku, Çoklu Dünyalar Serisi Takım Set 2 Kitap yandex, Anna Jarzab e-kitap pdf, Çoklu Dünyalar Serisi Takım Set 2 Kitap PDF Drive, Çoklu Dünyalar Serisi Takım Set 2 Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çoklu Dünyalar Serisi Takım Set 2 Kitap PDF Oku

Çoklu Dünyalar Serisi Takım Set 2 Kitap Kısa Özet

TANDEM – ÇOKLU DÜNYALAR SERİSİ 1. KİTAP

Her Şey Tekrar Eder.

Sen. En İyi Dostun. Tanıdığın Herkes. 

Birçok Dünya. Birçok Hayat. Sonsuz Olasılıklar.

ÇOKLU DÜNYALARA HOŞ GELDİNİZ

ON ALTI YAŞINDAKİ Sasha Lawson’ın tek bildiği hayat, ufak ve sıradandır. Çocukluğunda, büyükbabasının anlattığı, tıpkı onun gibi görünen kızların farklı hayatlar yaşadığı paralel dünya hikâyelerine bayılmıştır. Lakin böyle dünyaların gerçek olduğuna asla inanmamıştır. Tabii, kendini o dünyalardan birinde bulana kadar…

Bu paralel evrende bir savaşı önlemek için, benzerinin, yani evlendirilmeden önce ortadan kaybolan bir prensesin yaşamını yaşamalıdır. Sasha herkesi kandırmayı başarırsa evine dönecek, başarısız olursa bu kızın yaşamında sonsuza kadar kapana kısılacaktır. Zaman hızla tükenirken, kendini iki dünya, iki hayat ve aşkı için savaşan iki genç adam içinde bulur;  biri onun sırrını bilmekte, diğeriyse onun başka biri olduğunu sanmaktadır.

Çoklu Dünyalar serisinin ilk kitabı Tandem, kimsenin ve hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı paralel evrenlerde geçen, sürükleyici ve destansı bir hikâye.    

“Paralel evrenler, seksi kötü ikizler ve nefes kesici maceralarla dolu, büyüleyici bir dünya. 

Eğlenceli olduğu kadar bağımlılık yapıcı!” 

MARIE LU, New York Times çoksatanı Efsane üçlemesinin yazarı

“Zekice ve heyecan verici… Her sayfası bir keyif. Sasha’nın romantik ve macera dolu hikâyesine bayıldım. Devamını sabırsızlıkla bekliyorum!” 

ALLY CONDIE, New York Times çoksatan yazarı

“Jarzab, paralel dünya konseptinde başarılı ve keyifle okunan bir öykü kaleme almış.”

Kirkus Reviews

“Jarzab okurlarından cazip ve güven verici bir sözle ayrılıyor: ‘Son değil; yalnızca başlangıç.’”

Booklist 

BAĞ – ÇOKLU DÜNYALAR SERİSİ 2. KİTAP
Paralel Dünyaları Birbirine Bağlayan Aşk ve İsyan

Sasha Dünya’ya döndüğünde her şeyin düzelmesini bekler. Lakin artık paralel dünyaların gerçekliğini bildiği ve Aurora isimli bir dünya çapında yaşayan benzeriyle tanıştığı için eski yaşamı anlamını yitirmiştir. Üstelik ardında bıraktığı Thomas’ı düşündükçe kalbi her gün biraz daha kırılmaktadır. Varlığını yeni öğrendiği bir başka kızın gizemli ve arada bir de korkutucu imgelemleriyle boğuşan Sasha, zor da olsa tandemden bir kez daha geçmeye karar verir. 

Diğer tarafta onu Thomas dışında, üçüncü bir evrenden gelen enteresan ama büyüleyici benzeri Selene beklemektedir. Sasha, Selene ve diğer versiyonları Juliana’nın kaderleri ortaktır ve birlikte Selene’nin ölmekte olan gezegenini kurtarabilecek akıl almaz ve çiçeği burnunda bir güce sahiptirler. Thomas’ın yardımıyla Sasha ve Selene ortadan kaybolan Juliana’yı aramaya çıkar. Onu bulsalar bile Sasha, aşka sırtını dönüp inanmadığı kaderin peşinden gitmek isteyecek midir? 

 “Fantastik hayranları ve başka dünyalara dair geniş bir şekilde romanlar okumak isteyenler için harika.” 

VOYA 

“Macera ve komplo dolu.” 

School Library Journal 

 “Tavsiyemi duymak ister misin? Kendi kahrolası evreninde kal. Diğer evrenlerle ilişkilerini kes, bağın senin üzerindeki etkileriyle elinden geldiğince mücadele et ve normal bir yaşam sürmeye çalış. Başka dünyalara geçmenin hiçbir faydası yok. Annenle baban bunu en ağır biçimde öğrendi.” 

“Saygısızlık etmek istemem ama size katılmıyorum,” dedim Dr. Moss’a. “Onlar güvenliğin bir yanılsama olduğunu öğrendiler. Ve yaşamaya değer bir hayat sürmek istiyorsan risk alman gerektiğini de. Önemli şeyleri elinizde tutmak için mücadele etmelisiniz.” 

“Ne gibi mühim şeyler?” 

“Aile. Aşk. Kader,” dedim. 

“Her zaman bir kaderin mevcuttur,” dedi Selene. “Onu kabul edebilir veya ona yüz çevirebilirsin ama istesen de istemesen de her zaman orada olacaktır. Kader, dosdoğru giden bir oktur. Yoluna çıkan bütün önüne geçeri delip geçer ve her seferinde tam hedefini vurur.” 

Çoklu Dünyalar Serisi Takım Set 2 Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu