Eğitim Kitapları

Contemporary Chinese 2 CD-ROM revised PDF indir

Contemporary Chinese 2 CD-ROM revised PDF indir, e-kitap sitemizde Contemporary Chinese 2 CD-ROM revised kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dangdai Zhongwen tarafından kaleme alınan Contemporary Chinese 2 CD-ROM revised kitabı 1 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Contemporary Chinese 2 CD-ROM revised kitabını 9787887181312 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Contemporary Chinese 2 CD-ROM revised kitap özeti, Contemporary Chinese 2 CD-ROM revised pdf oku, Contemporary Chinese 2 CD-ROM revised yandex, Dangdai Zhongwen e-kitap pdf, Contemporary Chinese 2 CD-ROM revised PDF Drive, Contemporary Chinese 2 CD-ROM revised Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Contemporary Chinese 2 CD-ROM revised PDF Oku

Contemporary Chinese 2 CD-ROM revised Kısa Özet

Contemporary Chinese, yetişkin öğrencilere yönelik hazırlanmış ve Çince dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirmeyi amacında olan bir seridir.

Güncellenmiş olan bu baskı; interaktif yaklaşımı, yeni aktiviteleri ve seriye katılan iki yeni kitabı (Test materyalleri ve ek okuma materyalleri) ile hem öğretmenler hem de öğrenciler için daha kullanışlı hale getirilmiştir.

Contemporary Chinese 2 CD-ROM revised PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu