Bilgisayar Kitapları

Coreldraw Uygulamaları PDF indir

Coreldraw Uygulamaları PDF indir, e-kitap sitemizde Coreldraw Uygulamaları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Osman Gürkan tarafından kaleme alınan Coreldraw Uygulamaları kitabı 240 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Coreldraw Uygulamaları kitabını 9789758878345 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Coreldraw Uygulamaları kitap özeti, Coreldraw Uygulamaları pdf oku, Coreldraw Uygulamaları yandex, Osman Gürkan e-kitap pdf, Coreldraw Uygulamaları PDF Drive, Coreldraw Uygulamaları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Coreldraw Uygulamaları PDF Oku

Coreldraw Uygulamaları Kısa Özet

CorelDRAW`ı tercih ederek sıra sıra tasarımın nasıl yapıldığını öğreneceksiniz. Çeşitli konularda bir birinden özgün birden fazla uygulama olabilecek olan en ayrıntılı fakat en kısayoldan anlatılmıştır.

Bu kitabı tercih ederek tasarım kabiliyetinizi geliştirmek için temek CorelDRAW bilgisine gereksiniminiz mevcuttur. Bu kitabın amacı CorelDRAW programının kullanımını öğretmek değildir. Bu kitabın amacı temel CorelDRAW bilgisi olanlara CorelDRAW`ı tercih ederek tasarım yapmayı öğretmektir.

CorelDRAW programının kullanımını öğrenmek istiyorsanız CorelDRAW X3, Osman Gürkan, Nirvana Yayınları kitabını kullanabilir yahut herhangi bir CorelDRAW kitabından faydalanabilirsiniz.

Kitapta Yer Alan Bazı Konular

Logo ve Arma Uygulamaları
Nesne Uygulamaları
Alet Çizimleri
Efekt Uygulamaları
Arka Plan Uygulamaları
Web için Düğme Uygulamaları
Web için Buton Uygulamaları
Web için Arayüz Uygulamaları
Web için Gezinti Çubuğu Uygulamaları
Kurumsal Çalışma Uygulamaları
Metin Uygulamaları

Coreldraw Uygulamaları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu