Bilgisayar Kitapları

CorelDRAW X6 PDF indir

CorelDRAW X6 PDF indir, e-kitap sitemizde CorelDRAW X6 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Osman Gürkan tarafından kaleme alınan CorelDRAW X6 kitabı 501 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. CorelDRAW X6 kitabını 9789758878901 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. CorelDRAW X6 kitap özeti, CorelDRAW X6 pdf oku, CorelDRAW X6 yandex, Osman Gürkan e-kitap pdf, CorelDRAW X6 PDF Drive, CorelDRAW X6 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

CorelDRAW X6 PDF Oku

CorelDRAW X6 Kısa Özet

Bu kitabın amacı ne?

CorelDRAW X6 programının kullanımını öğretmek ve programı tercih ederek tasarım yapmayı sağlamaktır. Ayrıca programın öncedenki versiyonlarını kullananlara CorelDRAW X6 ile gelen yenilikleri anlatmaktır.

Bu kitap kimler için?

Kitap grafik tasarımına yeni ekranlara gelecek ve başlayanlar ile orta düzey kullanıcılar içindir. Dergi, gazete, kitap mizanpajı yapan, kartvizit, broşür, katalog tasarlayanların CorelDRAW X6`yı bu işlerde nasıl kullanabilecekleri anlatılmıştır.

Kitap nasıl kullanılmalıdır?

Yeni başlayanlar kitabı mutlaka sırayla takip etmelidir. Konular bir sistematik içinde ve en anlaşılabilir biçimde anlatılmaya çalışılmıştır. Orta düzey kullanıcılar ve kitabı bitirenler ardından belli noktalarda bilgi almak istediklerinde konuları bağımsız olarak okuyabilirler. Kitap içindeki işlemler mutlaka bilgisayar başında uygulanmalıdır. Her uygulama kabiliyetinizi biraz daha geliştirmenizi sağlayacaktır.

Kitap nasıl yazılmıştır? 

Kitap en alt düzeydeki kullanıcı dikkate alınarak hazırlanılmıştır. Sade ve okuyucunun anlayacağı bir dil kullanılmaya çalışılmıştır.

Kitapta Yer Alan Konular

Giriş ve Temel Bilgiler
Temel Kavramlar
Çizim Araçlarını Kullanmak
Çizimleri Biçimlendirmek
Çizimleri Düzenlemek
Birden Çok Nesne ile Çalışmak
Nesne Yöneticisi ve Katmanlar ile Çalışmak
Efektler ile Çalışmak
Bitmap Grafiklerle Çalışmak
Metinler ile Çalışmak
Tablolar ile Çalışmak
Yazdırma İşlemleri
Dokümanı İhraç Etmek
Uygulamalar

CorelDRAW X6 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu