Eğitim Kitapları

Cosplay 2 – Pupil’s Book PDF indir

Cosplay 2 – Pupil’s Book PDF indir, e-kitap sitemizde Cosplay 2 – Pupil’s Book kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Başak Elmas tarafından kaleme alınan Cosplay 2 – Pupil’s Book kitabı 64 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Cosplay 2 – Pupil’s Book kitabını 9786055450564 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Cosplay 2 – Pupil’s Book kitap özeti, Cosplay 2 – Pupil’s Book pdf oku, Cosplay 2 – Pupil’s Book yandex, Başak Elmas e-kitap pdf, Cosplay 2 – Pupil’s Book PDF Drive, Cosplay 2 – Pupil’s Book Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Cosplay 2 – Pupil’s Book PDF Oku

Cosplay 2 – Pupil’s Book Kısa Özet

Cosplay Serisi 3-6 yaş arası çocuklar için *Cosplay Starter*, *Cosplay 1* ve *Cosplay 2* bölümlerinden bir araya gelen 3 düzeyli bir programdır. Bu seri çocuklara İngilizceyi keyifli ve hareketli bir ortamda sunmayı ve edindirmeyi amaçlar. Cosplay Serisinin her ünitesindeki sosyal beceriler sayfaları, hikaye sayfaları ve projelerle çocuklar fiziki, sosyal, duygusal ve zihinsel becerilerini geliştirerek dil edinimini sağlarlar.

Basitten karmaşığa doğru ilerleyen yaratıcı ve motive edici koparılabilir renkli çalışma yaprakları,

İşlenilen tema ile alakalı ve gerçek hayatları ile ilişkili hikayeler üzerine kurulmuş konu sunumları,

Çok çeşitli oyunlar, şarkılar,

DVD Hikayelerin animasyonları, ekstra kelime çalışmaları ve oyunlar içeren DVD’si,
Aktivitelerle öğrencilerin ilgi ve enerjileri İngilizceye odaklanarak öğrencinin dil ediniminde aktif olmasını sağlayan TPR (Total Physical Response) yaklaşımı ile öğrencinin önce dilin çalışmsını algılaması ve kendiliğinden konuşmaya yönelmesi sağlanmaktadır.

Cosplay is a three level course for children aged three to six. The theme of the Cosplay series has a present relevance to their daily childhood lives and interpersonal skills and it also creates an awareness within the children`s thought patterns of their future required social skills. Cosplay Starter contains: Colourful tear-out worksheets with a variety of motivating and creative activities that move from easy upwards to more challenging tasks; Theme related stories based on real life events and real life settings; A variety of games, songs, chants; TPR activities to focus children`s interest, energy and enthuatism towards learning English language and to make children more active throughout the course.

Cosplay 2 – Pupil’s Book PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu