Roman Kitapları

Çürük Vişne 3 PDF indir

Viran - Çürük Vişne 3 PDF

Çürük Vişne 3 PDF indir, e-kitap sitemizde Viran – Çürük Vişne 3 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Emine Tavuz tarafından kaleme alınan Viran – Çürük Vişne 3 kitabı 512 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Viran – Çürük Vişne 3 kitabını 9786051735573 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Viran – Çürük Vişne 3 kitap özeti, Viran – Çürük Vişne 3 pdf oku, Viran – Çürük Vişne 3 yandex, Emine Tavuz e-kitap pdf, Viran – Çürük Vişne 3 PDF Drive, Viran – Çürük Vişne 3 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Çürük Vişne 3 PDF Oku

Viran – Çürük Vişne 3 Kısa Özet

Epsilon Yayınevi’nin olay yaratan gençlik serisi Çürük Vişne üçüncü kitabı Viran’la kaldığı yerden sürdürmekte!

Bu bir intihardı,
Ölene kadar ikisi de fark etmedi.

O gün, Esila Karam kendi gerçeğiyle yüzleştiğinde ve bunu akıl almaz bir acı takip ettiğinde, bir saksının içinde günbegün ölen bir çiçeğe benzemeye başlamıştı.

Su yoktu,
Güneş yoktu.

Ölüyordu, duyan yoktu.

Elinde bir bıçak tutuyordu, gören yoktu. Zihnindeki hastalığı herkesten saklayabileceğine inanarak elindeki bıçakla Asrın’a koşmaya sürdü ama ne Asrın o bıçağı görecek kadar normaldi ne de Esila bıçağı tuttuğunu farkında olacak kadar sağlıklıydı.

Sırlar ortalığa saçıldığında,
Kıyamet koptuğunda,
Ve o bıçak, beklenen kanı sızdırdığında,
Adına ayrılık verdikleri bir ölüm yaşandı.

Oturdu, tüm bulutlar buna ağladı.

*Uslanmaz bir biçimde
acı verici olan anılarım,
bir tek senin koynunda
kayba uğruyor, sevgilim.
Ve biliyorum ki artık
kanatlara ihtiyacım yok, çünkü uçmak istemiyorum, beni uçurmanı istiyorum; kanatlarınla.*

Emine Tavuz, 3 Mayıs 1998’de dünyaya gelmiştir ve İstanbul’da yaşamaktadır. Lise eğitimi ardından kazandığı okulu dondurmuş, hedefleri ve var olduğuna

inandığı kabiliyetinin peşinden gitmiştir. Yazmanın hissetmekten geçtiğine inanan yazar, yazarlık macerasıne Çürük Vişne adlı eseriyle başlamıştır.

Viran – Çürük Vişne 3 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu