Edebiyat Kitapları

Dağ Başında Aşk 1 PDF indir

Dağ Başında Aşk 1 PDF indir, e-kitap sitemizde Dağ Başında Aşk 1 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Rabia Gümüş tarafından kaleme alınan Dağ Başında Aşk 1 kitabı 536 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dağ Başında Aşk 1 kitabını 9786257642330 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dağ Başında Aşk 1 kitap özeti, Dağ Başında Aşk 1 pdf oku, Dağ Başında Aşk 1 yandex, Rabia Gümüş e-kitap pdf, Dağ Başında Aşk 1 PDF Drive, Dağ Başında Aşk 1 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dağ Başında Aşk 1 PDF Oku

Dağ Başında Aşk 1 Kısa Özet

“Güzel seviyorsun,” dedim gözlerine bakarak.
“Güzeli, güzel seviyorum,” dedi.

İnsan yeni bir hikâyeye, biriyle tanışarak veya yeni bir yere giderek başlarmış. Benim hikâyemde ikisi de vardı. Gittiğim yeni şehirde tanıştığım adamla hikâyem başladı.

Teğmen Emre Kurt…
Zümrüt yeşili gözleri beni her seferinde büyülüyordu.
İçine çekildiğim derin bir kuyuydu adeta. O derin kuyu bende keşfetme isteği uyandırıyordu. Bana doğru attığı her adım bir diğeri olannden daha kuvvetliydü ve kaçmamı imkânsız hâle getiriyordu. Sonunu göremediğim o kuyuya gözlerimi kapatıp, kendimi bırakma isteğim gün geçtikçe artıyordu.

Askeriyede öğretmenlik yapmaya başladığımda,
başıma geleceklerden bihaberdim. Abimin de görev yaptığı
bu askeriyedeki öğretmenlik görevi, içerideki haini bulmam için
bir araçtı. İçimizde, kapalı kapılar ardında, ihanet eden biri vardı. Açtığım her kapı bir diğeri olanne çıkarken; o kapılardan birinde onu bulmaktan korkuyordum.

Dağ Başında Aşk 1 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu