Edebiyat Kitapları

Dağ Başında Aşk – 2 PDF indir

Dağ Başında Aşk – 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Dağ Başında Aşk – 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Rabia Gümüş tarafından kaleme alınan Dağ Başında Aşk – 2 kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dağ Başında Aşk – 2 kitabını 9786258099355 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dağ Başında Aşk – 2 kitap özeti, Dağ Başında Aşk – 2 pdf oku, Dağ Başında Aşk – 2 yandex, Rabia Gümüş e-kitap pdf, Dağ Başında Aşk – 2 PDF Drive, Dağ Başında Aşk – 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dağ Başında Aşk – 2 PDF Oku

Dağ Başında Aşk – 2 Kısa Özet

“Sen Gamzeli, benim bu hayatta isteyeceğim tek şeysin.

Hangi gerçek seni benden kopartabilir ki gözlerine yağmur bulutlarını misafir ediyorsun?”

Bir dağ aştım, onunla olmak uğruna savaşlar başlattım ve ihanetin diğer yüzüyle çarpıştım. Çok sevmek değildi bu, severken de ölmekti. Çokça öldüm onun uğruna ve onunla olmak uğruna.

Şimdi her şey değişti ve kader yeniden yazıldı.

Silgiyi elime aldım onunla olmayacağım bütün yolları sıra sıra yok ettim. Kalemi bana verdi ve ben bizim için yeni bir yol çizdim. Eğer çıkmayacaksa tüm yollarım ona neden savaşıyordum ki onun uğruna?

Daha sıkı tuttum kalemi ve o da elimin üstüne elini koydu. Yaralandığı yerden değil yandığı yerden sarıldım ona. Kalbimi varlığıyla dolduran kadındı o. Kurt dedi bana ve Gamzeli dedim ona böyle başladı hikâyemiz.

Peki şimdi bizim hikâyemiz nasıl sona erecek? İyileşir mi bir insanın yaraları aşkla dokunan bir kalbin karşısında?

Dağ Başında Aşk – 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu