Çocuk Kitapları

Dahiler Sınıfı: Leonardo Da Vinci PDF indir

Dahiler Sınıfı: Leonardo Da Vinci PDF indir, e-kitap sitemizde Dahiler Sınıfı: Leonardo Da Vinci kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Davide Morosinotto tarafından kaleme alınan Dahiler Sınıfı: Leonardo Da Vinci kitabı 80 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dahiler Sınıfı: Leonardo Da Vinci kitabını 9786051980140 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dahiler Sınıfı: Leonardo Da Vinci kitap özeti, Dahiler Sınıfı: Leonardo Da Vinci pdf oku, Dahiler Sınıfı: Leonardo Da Vinci yandex, Davide Morosinotto e-kitap pdf, Dahiler Sınıfı: Leonardo Da Vinci PDF Drive, Dahiler Sınıfı: Leonardo Da Vinci Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dahiler Sınıfı: Leonardo Da Vinci PDF Oku

Dahiler Sınıfı: Leonardo Da Vinci Kısa Özet

Leonardo da Vinci: ressam, müzisyen ve eşsiz bir mucit. Yanlış yapmaktan hiçbir zaman korkmayan, hep daha fazlasını deneyen bir dâhi.

Leonardo Da Vinci: Zamanın Ötesinde Bir Beyin, Dâhiler Sınıfı serisinin ilk üç kitabından biri olarak karşınızda.

Dâhiler Sınıfı Serisi Hakkında:

Bunlar, her biri kendi yöntemiyle; sözcükleriyle, icatlarıyla, seçimleriyle ve hatta kaderleriyle dünyayı değiştirmiş kadınların ve erkeklerin hayat hikâyeleri; şaşkınlık ve hayranlık duymanızı sağlayacak, hayal gücü ve merak duygunuzu harekete geçirecek büyüleyici hikâyeler. Dâhiler Sınıfı serisi bu özel insanları çocuklarla (9 yaş ve üstü) tanıştırmak üzere tasarlandı. İlk olarak yayımlandığı İtalya’da büyük övgü toplayan ve ardından birden fazla dile çevrilen Dâhiler Sınıfı, minik ebadı, renkli illüstrasyonları, bilgiyi heyecan ve macerayla birleştiren anlatımıyla çocukların kolay okuyacağı, zor unutacağı, onlara öğrendiklerinden daha da fazlasını merak ettirecek bir seri.

Dahiler Sınıfı: Leonardo Da Vinci PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu